Odszkodowanie z OC Link 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w czwartek miałem wypadek, pijany kierowca staranował mojego poloneza caro 1.6 z 1997r z instalacją gazową, cały tył rozwalony, przesunęty na słupkach, dach puścił na łączeniach, uszkodzona skrzynia, wał oraz tylnie zawieszenie. Obawiam się, że rzeczoznawca z link4 wyda opinię o nieopłacaloności naprawy(koszt naprawy przewyższy cenę rynkową), od ceny rynkowej odliczą wartość części które mogę z ich punktu widzenia sprzedać i dostanę g....aną kasę za którą nic nie kupię. W takiej sytuacji wolałbym żeby dali mi cenę rynkową a wrak sobie zabrali. Może ktoś przerabiał ten temat, odwoływał się ma jakieś pisma które mogłyby coś pomóc za wszelkie uwagi z góry dziękuję i pozdrawiam.
Inku

  
 
Cytat:
od ceny rynkowej odliczą wartość części które mogę z ich punktu widzenia sprzedać i dostanę g....


Dlaczego niby? Rzeczoznawca stwierdza że kasacja, oddajesz wtedy na złom i ubezpieczalnia wypłaca kasę i po ptokach.
  
 
hm, no przykra sprawa
prawda jest taka ze popatrza do ksiazeczki eurotaxu (czy jak to sie tam nazywa) taka ksiazke maja w komisach i ubezpieczalniach i popatrza na cene tego rocznika... jesli pozatym wygladal zdrowo to wyplaca ci ta wlasnie kwote, choc wiadomo ze i tak bedzie ona zanizona...
wiem bo w skode 120 mojej dziewczyny przywalil koles golfem i w pzu ogladali ja, wycenili na 1700 i wyplacili kasacje 1200 i zostawili wrak, ktory naprawilismy za 200pln i jezdzi do dzis.

musisz sie dowiedziec - niech wycenia
a w momencie jak wycena ci sie nie spodoba nie odbieraj kasy tylko masz 2-4 tygodni na odwolanie... tyle
  
 
Trzeba było nie ubezpieczać w LINK4 bo chyba niema gorszej i droższej firmy ubezpieczeniowej ale reklama robi swoje! Mnie w link 4 zaproponowali ubezpieczenie poldka podsatwowe czyli OC i NW w kwocie prawie 600zł chyba ocip...eli bo do tej pory w pzu mam ubezpieczone i płace 450zł ! Także LINK4 do banie a później jeszcze problemy z odszkodowaniami! NIE POLECAM!!!!
  
 
ależ ja nie mam auta ubezpieczonego w link4 tylko sprawca wypadku i z jego polisy ma być odszodowanie. Dzisiaj miałem rozmowę telefoniczna z rzeczoznawcą, dopytywał się o szkody i kiedy doszedłem do skrzyni mówiąc że została podczas wypadku uszkodzono (nie wchodzi 2 bieg-auto przy uderzeniu jechało na 2 biegu) zaczął mamrotać że nie jest możliwe uszkodzenie skrzyni podczas wypadku. Więc co on pier..li całe tylne zawiesznie rozjebane koła pomimo tego że blachy ich nie dotykają są zablokowane (nie mogliśmy auta ściągnąć z lawety) może mi jeszcze wmówi że nie miałem dwójki już przed wypadkiem ?, jutro mamy o 7:00 spotkanie i na pewno mu skrzyni nie popuszczę, niech ją przy mnie rozbierze i udowodni mi że wszystkie tryby są całe. Jeżeli będę miał zajebiste problemy z odzyskanie kasy to pewnie skorzystam z usług centrum dochodzenia odszkodowań.

pozdrawiam
Inku
  
 
No i brawo!!!! Nie daj sobie kitu wcisnąć!! I dobra raza dla wszystkich nie ubezpieczajcie w LINK4 bo to jedna wielka ściema a potem tylko kłopoty!!!!!!!