Jakie zarowki w 206

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam czy ktos sie orientuje jakie zarowki sa montowane w 206 rok 2003, chce zalozyc zarowki xenonowe ale podobno od ktoregos roku w 206 krotkie z dlugimi sa w osobnych zarowkach, prosze o rade i z gory dziekuje acha lampy mam z poziomymi paskami na kloszu.
  
 
stary przeciez nie ma czegos takiego jak zarowka ksenonowa... Jesli masz ksenony w 206 i ktorys nie pali to musisz wymienic cala lampe... A zarowka ksenonowa to zwykly pic na wode (ktory potrafi sfajczyc cala instalacje)
  
 
rozumiem, ze chcesz kupic zarowke pseudo-xenon. Polecalm raczej firmowe, np. philips blue vision, albo osramy... takie badziewy z bazaru raczej spobie odpusc. Instalacji toto raczej nie uszkodzi, ale swieci kiepawo i jest nietrwale...
  
 
no doba wiec już wiem jakiej firmy mam stosowac zarowki (wybralem Phillips Blue Vision) a co jezeli chodzi o rodzaj w p206 bo nie mam pojecia czy krotkie sa razem z dlugimi czy osobno.
  
 
wyjmij - i masz odpowiedz. Ja niestety nie wiem...
najpewniej H1, H4 lub H7 - na oprawce musi byc napisane.
tylko nie lap paluchami za banke!
  
 
w 206 jak padnie xenon to trzeba wymienic lampe????
Przeciez trzeba pewnie wymienic tylko zarnik!
Ale moze w 206 jest jakos inaczej..
  
 
no mi sie tak wydaje, ze w kazdym aucie wymienia sie cala lampe (moze ja rozumiem poprzez slowo lampa ten wklad co ty nazywasz zarnikiem)