Może ktoś z was mi pomoże

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem że to nie jest temat akurat na to forum, więc się nie zdziwie jak zostanie usuniety. Może krakowscy klubowicze widzieli w Krakowie i okolicach dużego czerwonego fiata z kartką na tylnej szybie nietypową bo z napisem "SZUKAM PRACY". Jeżeli ktoś z was ma jakiś wolny etet lub wie coś na ten temat bardzo proszę o kontakt. Miejsce pracy to kraków i okolice ja jestem technik informatyk jak ktoś chce mogę wysłać cv, ale szukam jakiej kolwiek pracy już od września i bez rezyltatu. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc. PAPAPA
  
 
Znam twoj bol ja juz szukam od 6 miesiecy jest faking ciezko nawet nie tyle co o dobra prace ale o jakakolwiek :(

pozdr i zycze powodzenia
  
 
zeby kobita nie mogla znalezc pracy szok :) a przeciez jest tyle dobrze platnych zawodow dla kobiet np. sekretarka-szparka
  
 
to moze portal pt. "szukam pracy" stworzymy?
ty nie masz pracy, jak ok 3 000 000 Polakow. dlaczego akurat ty ja masz dostac?
probuj probuj.

ps. nie dosc, ze kobieta, to jeszcze posiada auto! (co pomaga w zdobyciu pracy)
  
 
hmmm .... jak tylko sie cos dowiem to oczywiscie dam ci znac ale niejestes osamotniona w tym szukaniu inni klubowicze z krakowa maj ten sam problem......... niestety
  
 
typowy post off-topic, ktory NIE powinien byc usuniety, ani zamkniety!
Jak juz pisalem forum jest po to, zebysmy sobie pomagali i rozmawiali nie tylko o sprawach zwiazanych z samochodami
  
 
Cytat:
typowy post off-topic, ktory NIE powinien byc usuniety, ani zamkniety!
Jak juz pisalem forum jest po to, zebysmy sobie pomagali i rozmawiali nie tylko o sprawach zwiazanych z samochodami



Kiler - masz moje 1000% poparcie.
  
 
Cytat:
2003-02-15 12:54:49, KiLeR pisze:
typowy post off-topic, ktory NIE powinien byc usuniety, ani zamkniety!
Jak juz pisalem forum jest po to, zebysmy sobie pomagali i rozmawiali nie tylko o sprawach zwiazanych z samochodami



Popieram
  
 
Hmmm jakby ktoś nie zauważył nic z nim nie robiłem. Zasadniczo to nie nasza wiara z klubu, nie sprawa klubowa, ale też to nie jest sprawa nad którą można przejśc do porządku dziennego. Ktoś ma problem, my jesteśmy ludźmi i nie będziemy piętrzyć jeszcze problemów. Nie wypowiadałem się, bo nie to miasto i nic na ten temat nie wiem, ale jak tylko może komuś pomóc to niech "wisi" na forum. Oby jak najkrócej, bo to by znaczyło że JEST ROBOTA.
Życzę powodzenia w imieniu FSOAK
  
 
ja sie wcale nie dziwie temu topicowi. Ogolnie chyba juz w calej polsce jest tragicznie znalezc jakoms robote. A mowie tu o duzych miastach. Az boje sie dowiedziec jak to wyglada w malych miasteczkach, badz wsiach.
Moja mama juz od ladnych 3 miesiecy szuka jakiejkolwiek pracy w ksiegowosci, za obojetnie jakie pieniadze. I raptem znalazly sie na bezrobociu i w gazetach 3 ofertry, na 600tysieczne miasto. I na taka oferte zglasza sie po 30-40 osob. Toprostu jest tragedia. A jak slysze z ust premiera ze nam sie qrwa gospodarka rozwija i bezrobocie ma spadac to mnie doslownie krew zzalawa
  
 
...zapraszam do wroclawia....po ok 4 miesiacach udalo mi sie ..znaleac robote na myjni recznej ...za 9% utargu
A wiec pocieszam innych karierowiczow
P.S ... moze ktos ma jakis namiar na prace we wrocku???