Toyota TERCEL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam nadzieje ze te fotki tu pasują
są dosyć stare poza tymi niewyraznymi z telefonu
w miare mozliwosci czasowych poopisuje troszkę autko


ok. nie poszlo z fotkami sprobuje je dodac do mojej galerii

[ wiadomość edytowana przez: fuzer dnia 2005-04-12 15:11:18 ]
  
 
nic nie widac
wrzuc w profil i stamtad walnij link






[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2005-04-12 15:43:52 ]
  
 
ok w moim profilu juz są
teraz sprobuje tutaj
problem był z zapisywaniem obrazkow w linuxowym edytorze grafiki




[ wiadomość edytowana przez: fuzer dnia 2005-04-12 15:35:08 ]
  
 
juz widac,z tym,ze strasznie slabo
ale to juz cos

jakbys potrzebowal darmowego miejsca aby umieszczac fotki na forum polecam to:

http://www.imageshack.us

Darmowy serwer i 1 MB miejsca na foto.

Mozesz wtedy np zeskanowac oddzielnie kazde foto i wrzucic tam, wtedy beda duze
  
 
Świetny klimat ... jakbym siedział u siebie
Czemu Tercel są tak mało popularne u nas?

Mi się Tercel kojarzy z Isuzu, nie pamietam jaki model... podobne jak nie wiem.

Pozdrawiam
  
 
A ja wogole nie wiem czy kiedykolwiek w zyciu widzialem taki samochod ,przypomina troche stara Micre i Mazde 323. Pozdro
  
 
fotki są tak pociete specjalnie bo kiedys skanowalem i wrzucilem do jednego obrazka
Są takie pociete równiez dlatego ze nie potrzbne sa tu chyba zdjecia mojej rodzinki (no ojciec sie zalapal )
Jak sie dorobie porzadnej cyfrowki to bedą lepsze.
Przy okazji moja sister któ?a obecnie w U.S.A przebywa równiez jezdzi Toyką ale ponoć mocno zdewastowaną Jakaś land-cruiser 70 bodajze.
Najwięcej problemów to chyba ze rdzą jest w tych starszych modelach. Blache wielokrotnie łatałem bo czesci nie dosc ze nie idzie dostac to jeszcze czesto przewyzszaja cene auta.
szybe kupilem rok temu chyba ostatnią w północnej polsce
części to jedyny problem jak juz sie cos zepsuje (bardzo zadko)
  
 
Stara ale jara - jak ja lubie takie auta. Wprowadzają wiele ciekawości na nudnych drogach. Tak się właśnie zastanawiałam nad częsciami - jak piszesz kiepsko ze znalezieniem czegoś. Miacie tam jakieś place składowe?? Ale w sumie to marne pocieszenie bo jak się rozglądałam za częściami do mojego byłego DX'a to mimo wszystko drogo.
  
 
Na Allegro znalazłam rozrusznik do Tercela KLIK Jak coś jeszcze znajdę to dam znać.
  
 
co do tych części no to jest marnie.
na nowe (jakies pierdoly) czeka sie dlugo az dowiaza
po kawalki blachy trzeba śmigać do poznania i ceny faktycznie odstraszajace, kiedys ojciec kupil nadkole bo je rdza juz wcinala i lezy teraz bo sie okazalo ze nie takie jak powinno byc (bylo chyba od tercelki kombi - chyba popularniejsza- a koles ze szrota sie nie orintowal chyba zabardzo) no i mam teraz do opchniecia jakby kto szukal (wtedy 80zł na nie wydalismy)
o szybie juz wspominalem ze teraz juz nie moge zbic bo drugiej nie znajdą
a tak na marginesie to troche mi nie pasuje ta sugestia zeby tercelke do dzialu staroci wklejac.
To autko ma tyle bajerow na ktore wiara robi duze oczy bo np. w polonezach nadal nie mają ich. A są m.in takie:
- obrotosciomierz
-zegarek elektroniczny
-kontrolka zamkniecia drzwi
-lampka economy ktora zmienia kolor na pomaranczowy z zielonego jak sie toye przydepnie
-no i ten dzwiek z rury wydechowej, wszyscy mysla ze tuningowalem a ją poprostu tez korozja wcina
  
 
Ej ej chwila Poczciwy poldek miał i ma obrotomierz tylko do 85r. nie było!!!!

i chałasuje tak samo

Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-04-13 17:18:26, fuzer pisze:
a tak na marginesie to troche mi nie pasuje ta sugestia zeby tercelke do dzialu staroci wklejac. To autko ma tyle bajerow na ktore wiara robi duze oczy ...



Fakt, nazwa działu powinna ograniczać się do określenia "zabytkowe" jeśli to za mało to można dodać "kultowe"
Chciał, nie chciał moja też sie zalicza do tego działu z czego jestem dumny

Pozdrawiam
  
 
Kultowe kultowe trzeba tojasno napisać
Co do tych bajweów to porównaj sobie taką Toyotę z Golfem II - podobny rocznik a wygląd... sam wiesz jaki
PS. Czy moja E9 z 1990 też zalicza się do tego działu?? 15 letnie auto to już coś, nio nie...
  
 
Cytat:
2005-04-13 17:56:31, Kafi pisze:
Ej ej chwila Poczciwy poldek miał i ma obrotomierz tylko do 85r. nie było!!!! i chałasuje tak samo Pozdro.



ja bym taki pewny co do obrotościomierza nie był no ale moge się mylić
oczywiście ja do poldków też nic nie mam bo to najlepsze Polskie auta
ale co do halasu to bez porównania...w poldku halasuje silnik a w toyi na to pracuje caly wydech i dzwiek jest znacznie przyjemniejszy
Golfów nie lubie choc faktycznie są dość solidne ale mi sie na nie tylko skojarzenie "dresomobil" nasuwa
Tercelka zdecydowanie COOLTOWA!!!
Na zabytek to nawet moja staruszka WSK-a się nie kwalifikuje
  
 
To i moja jest kultowa w takim układzie ma już 13latak więc???

Pozdro.
  
 
Jak bym mial zaczac wymieniac bajery ktore byly w poldku to by miejsca zabraklo
  
 
chyba musimy ustalić od jakiego rocznika można mówić na auto Cooltowe
  
 
Auto zabytkowe w Polsce musi miec min. 25 lat i mysle, ze Toyoty dopiero w tym wieku powinny zaliczac sie do tego dzialu.
  
 
Kafi - Twoja carina to jeszcze nówka-funkiel

CzapCzap - mówimy o kultowych autach.

Ja powiem tak, E8 i moja carina na pewno się do nich zaliczają. Nad resztą możecie się kłócić
Cooltowe - dobre określenie. Madzia

Pozdrawiam
  
 
Cholercia to moja E9 jeszcze nie jest cooltowym autem
Misiek u nas po Gardawicach jeździ fajna Cari II bardzo stara - może taka sama jak Twoja?? Jakies fotki masz - to porównamy