Zlot organizacyjny przed Borkami grupa Śląska i okolice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panie i Panowie może byśmy się spotkali w niedzielę 24.04 ( godzina do uzgodnienia) i zorganizowali o której robimy nalot na Borki spotklibyśmy się tam gdzie zawsze czyli parking koło lotniska!!!
  
 
Mi trudno coś powiedzieć ,bo w poniedziałek rozpoczynam szkolenie w Warszawie, a wcześniej prawdopodobnie od piątku będę się "włóczyła"po Polsce. Jeśli z "włóczęgi" zrezygnuję to jestem za
  
 
Cytat:
2005-04-13 15:57:07, Darek54495 pisze:
Panie i Panowie może byśmy się spotkali w niedzielę 24.04 ( godzina do uzgodnienia) i zorganizowali o której robimy nalot na Borki spotklibyśmy się tam gdzie zawsze czyli parking koło lotniska!!!


Spróbować zawsze można! ....czekamy na resztę grupy...znaczy co powiedzą ?
  
 
Jeśli tylko praca pozwoli to będe na Śląsku, a wtedy jestem na pewno
  
 
Tato normalnie wpadłeś na gienialny pomysł!! Tylko godzine byśmy musieli ustalić!!! mam nadzieje że Ślunsk i okolice sie jakoś spiszą na ten zlot przed Borkowy!!
  
 
Z tego co pamietam to w kazdą niedziele zajecia mam do 15:30 wiec ok 16 -16:30 moge sie stawic oby tylko nie bylo tak jak rok temu... z powodu brzydkiej pogody przyjechalo az ....2 samochody Ja bogdan1 i Hen-Bas...
  
 
Cytat:
2005-04-13 21:38:39, Czarek_Rej pisze:
..." przyjechalo az ....2 samochody Ja bogdan1 i Hen-Bas..."


Czaruś ....odpocznij proszę... jak widać zdecydowanie za dużo pracujesz
nei będziemy się spierać o jednostki ale fakt jest faktem....prawie nas nie było
  
 
TO gdzie i o której

Raffsa

P.S a dlaczego tak póżno i tak daleko !!!!

P.S. Tym razem obiecuję się stawić Esperakiem a nie jakimś tam francuskim cudem techniki nazwanym pospolicie C15
  
 
To jak chopcy i panie o której sie spotykamy na lotnisku?? Jakaś kąkretna godzina bo to już za tydzień!!!
  
 
Widze że nic nie piszecie nie ładnie ślązacy!!! Więc będzie damska decyzja i wygląda to tak na parking koło lotniska (tam gdzie przestawia sie płoty ) o godzine 16!! Kto będzie musiał przyjechać później przyjedzie później i koniec pasuje??
  
 
mnie pasi.. ale bede po 16 nawet ok 17 bo mam szkole do 15:30 wiec nie wyrobie sie na 16. Co prawda nei wiem po co tam pojade nic ze ną nie uzgodnicie bo ja jade w sobote. wiec Przyjade "profilaktycznie" musze zapłacic characz bogdanowi... i obgadac pare rzeczy z nim!
  
 
ja jako nowy forumowicz niestety nie moge sie stawic w niedziele. zycze innym miłych wrazen ze zlotu.
  
 
Cytat:
2005-04-20 12:32:12, klaudi666 pisze:
..."ja jako nowy forumowicz niestety nie moge sie stawic w niedziele...."


A soooo ???...jest jakiś zakaz pojawiania się "nowych forumowiczów" czy jak ?? ....
...aaa możę niedziella jest obowiązkowym dniem jakiś satanistycznych obrządków stąd zapowiadana Wielka Nieobecność ??
  
 
obrządki???? blisko. taka praca. a nowy z zaznaczeniem ze jeszcze nikogo z was nie znam osobiscie.
  
 
Klaudii czy ty masz rejestracje 66695?? Bo ja bardzo często takie Espero widuje jak pędzę do szkoły
  
 
Andzia Ty jezdzisz do skzoly do Gliwic????????
  
 
NIe!! Ja chodze do szkoły na Kukuczki ale bardzo często widuję taką rejestrację i jestem ciekewa czy czasem nie przejżdża przez Katowicką!
  
 
Cytat:
2005-04-22 16:17:23, klaudi666 pisze:
..... a nowy z zaznaczeniem ze jeszcze nikogo z was nie znam osobiscie.


aaaaa.....no i nie poznasz jak dalej będziesz czynił "obrządki", a nie jeździł na ZLOTY
.......ja tam nie wierzę w tę Twoją "pracę" ...."bracia obrządkowcy" Cię w niedzielę nie puszczają i tyle !

...
  
 
No Panie i Panowie.. jutro zlot.. a ja juz zaliczylem dzisiaj mini zlot przedzlotowy-przed zlotem przedzlotowym "BORKI" (maslomaslane ) Naprawialismy esperaka z bogdanem1 (espero BASIS) oo jutro bedzie o czym gadac

Nastepna rzecz: Kto sie deklaruje na przybycie??
  
 
Rozumiem ze godzina spotkania jest taka jak zarządziła Andzia, czyli 16

No więc deklaruję, ze przybędę

-----------------
czasem tu zaglądam