Dziwny strzał

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co to moze być?:
poldek 1.6 gsi z 96r.
jazda przy niskich obrotach na 3 lub4 przy depnięciu zaczyna sie bujać i nagle bach w filter pow.przy spokojnej jezdzie tego nie ma,najgorzej pod górke lub wyprzedzaniu.czasami mam wrarzenie,że pokrywa filtra wyjdzie przez maske.byłem juz u 5 mechaników(nie licze siebie) i każdy ręce rozkłada.jak go kupiłem nie było tego.wymieniłem filtry olej i świece na boscha 3el.aha na benie i lpg jest to samo
  
 
U mnie było tak samo i była to wina swiec rozerwało mi puszke filtra na strzempy(ale była okazie wymienic na stozek he he he).A swiece miałem nowe zrobiłem na nich moze z 2 tys km a mimo to były do bani jak je wymieniłem to po problemie.Podobno moga byc przyczyna tez kable od swiec>gdzies iskra zabłodzi i trafia na filter i strzał.
  
 
może ssie lewe powietrze, raz robiłem Vectre której wydmuchało uszczelkę spomiędzy kolektora a głowicy, objawy podobne.
  
 
wina lezy na 99%po stronie przewodów WN po 2 zmniejsz przerwy na swiecach o 0,1 w stosunku do nominału...Jezeli te zabiegoi nie przyniosa skutku sprawdz modół...Nie pierwszy pold z takimi objawami
  
 
Ja też stawiam na przewody wysokiego napięcia.