Naprawy blacharsko-lakiernicze typu SMART?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś słyszał o czymś takim jak naprawy blacharsko-lakiernicze typu SMART ((ogólnie naprawy nadwozia)nazwy nie jestem pewien - widziałem przez chwilę coś na ten temat w TVN Turbo). Dodam, że chodzi o naprawy nadwozia polegające na usuwaniu drobnych uszkodzeń np.ubytku lakieru bez malowania całego elementu, maluje się tylko ten odcinek uszkodzony.
Jeśli ktoś coś wie na ten temat i na dodatek wie kto się tym zajmuje FACHOWO! będę zobowiązany za informację.
  
 
Czy to sie napewno nazywa smart to niejestem pewien ale wiem o co chodzi, takie naprawy są często stosowane, to żadna nowość, naprawa działa jak zaprawka tylko że przygotowuje się jeszcze pow. wokół uszkodzenia, maluje się także wokół uszkodzenia, farbe najcześciej dobiera sie komputerowo aby jak najbardziej pasowała do aktualnego wybarwienia naszego lakieru. Później zostaje tylko żmudna polerka, pasty itp. Wygląda prawie idealnie, idealnie to by trzeba było całość malować... oto moja opinia czekam moze ktoś wie coś wiecej o tej metodzie.
  
 
Witam znalazłem cos o tych naprawach S PLUS SMART

Naprawy S PLUS

lub

S plus
Może sie komuś przyda ..


POZDRAWIAM Sławek