132!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PANOWIE!
POSZUKUJE ZDROWYCH I KOMPLETNYCH BEBECHÓW OD 132! WYSTARCZY SILNIK. ZDROWE TZN.MOGĄ BYĆ I DROGIE WZGLĘDNIE.
POZDRAWIAM I DAJCIE ZNAĆ!
PIOTREK.
  
 
Podaję Ci tel do gościa który ma coś takiego. Za silniczek po kapitalnym remoncie zapłacisz ok 2500 pln
HIHI no i tel. 752-94-81 Klaudyn koło Babic pod Warszawą

[ wiadomość edytowana przez: SirNazgul dnia 2002-06-04 08:36:38 ]
  
 
Ten gosc w Klaudynie to złodziej , Janio potwierdzi...
KIedys chciałem kupic pompe paliwową , oferował mi jakąś uzywana , cała zasyfioną w jakims smarze i za 45pln , jak kupilem w Inter Carsie nówke czyściutka za 56pln.
Albo kolanko do odmy za 10pln ( używane ) ja nówkę kupiłem za 5pln.
Co do silnika to ma ich sporo ale tez ceny niezłe .
Jak chcesz to moge ci podac spoko gościa , ma silnik po bodajże 50tyś ( co to dla Fiata ) w stanie idealnym ( cacy ).
A jest jescze skrzynia i wał całoś za jakies 2500pln .
Właściciel to Marek , mechanik z Kompex - Serwis , niektórzy klubowicze go zanją i sobie cenia ....
Tel 847-94-40 prosić Marka
  
 
Niech mi ktoś powie jak jest w ogóle z dostępnością części do silnika 2.0 ze 132-jki ? Bo się boję , że jak kupię taki silnik to potem mogę mieć problemy z zamiennymi jak coś siądzie...
  
 
Części są , nawet nowe , można tez dopasowac sporo od Poloneza...

Nie chciało mi sie logowac . OLAF
 
 
Podpinam się do tematu bo inne jakoś nie bardzo pasowały.

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się mniej więcej jaki może "siedzieć" silnik w fiacie 132 S który ma tylne światła "kwadraciki" ? Pytam orientacyjnie. Zdaję sobie sprawę, ze konkretnie, bez zagladania pod maske nie da się odpowiedzieć czy zdecydowanie 1.6 czy zdecydowanie 1.8.
Ja jestem przkonany ze 1.6, ale moze mnie ktoś wyprowadzi z błędu ?
Acha daty produkcji nie znam (jeszcze). Szczegóły poznam napewno, ale póki co jestem swieżo po ogledzinach jeszcze bez właściciela (który na szczescie został namierzony) i jeszcze troche emocje biorą góre no i chciało by się wiedzieć na co się nastawić...
  
 
Jeśli z tyłu i z boku nie ma żadnej informacji, to pozostaje tylko zgadywać: 1.6, 1.8, 2.0 i 2.5 diesel
  
 
Do TYCH modeli 132 z początku produkcji juz stosowano diesle ??
  
 
Ja obstawiam 1600 lub 1800 dwójka weszła później z kolejną modyfikacją nadwozia, musiłabym looknąć w Przybylskiego 'Poznajemy samochody włoskie' żeby to sprawdzić a jestem na razie w robocie, w domu mam kiepski net.

[ wiadomość edytowana przez: ppredki dnia 2003-09-12 19:14:16 ]
  
 
Cytat:
2003-09-12 19:13:29, ppredki pisze:
Ja obstawiam 1600 lub 1800 dwójka weszła później z kolejną modyfikacją nadwozia, musiłabym looknąć w Przybylskiego 'Poznajemy samochody włoskie' żeby to sprawdzić a jestem na razie w robocie, w domu mam kiepski net.

[ wiadomość edytowana przez: ppredki dnia 2003-09-12 19:14:16 ]



według moich infirmacki to potwierdzam diagnoze to mogły być silniki 1600 i 1800
  
 
..Heh! człowieku! za 2500 zł można mieć 10 silników takich jak mój Widelec Do Nadziewania Frajerów wersja 2.0 TC (od 132), albo kompletny zespół napedowy O'samy BinTurboladen (lancia Thema,F.Croma), z papierami + 10 wizyt u ślicznej Tatiany, full serwis, satisfaction guaranteed!!



[ wiadomość edytowana przez: ireq dnia 2003-09-12 19:55:37 ]
  
 
Cytat:
2003-09-12 19:48:06, Ireq pisze:
..Heh! człowieku! za 2500 zł można mieć 10 silników takich jak mój Widelec Do Nadziewania Frajerów wersja 2.0 TC (od 132), albo kompletny zespół napedowy O'samy BinTurboladen (lancia Thema,F.Croma), z papierami + 10 wizyt u ślicznej Tatiany, full serwis, satisfaction guaranteed!!



[ wiadomość edytowana przez: ireq dnia 2003-09-12 19:55:37 ]