Jaki rozmiar...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce kupic 16 felgi moja prosba jest taka, potrzebuje wszystkie rozmiary i parametry potrzebne do kupna tych felgi a takze poprosil bym o rozmiary opon dokladnie jakie mam powiedziec w sklepie bo boje sie ze kupie nie takie jak trzeba.


Dziekuje i pozdrawiam
  
 
w zależności od szerokości felgi . Szerokość opony 16 cali to od 195 do 215 wysokość 55 i nie powinno nic przekłamywać. Jedna uwaga im szersza opona tym większy ubytek mocy

P.S
mam nadzieję że pochwalisz się nowym nabytkiem , a z ciekawości jakie to felgi i za ile
  
 
Cytat:
2005-04-19 12:09:16, SzybkiKosta pisze:
Jedna uwaga im szersza opona tym większy ubytek mocy



...czyli im węższa tym więcej mocy? Pytam poważnie i z ciekawości
  
 
niestety nie chciałbym aby tak było , ale jest inaczej im szersza opona tym wieksze opory toczenia , a co za tym idzie zwiększa się tarcie . Silnik wykonuje wiekszą pracę aby ruszyć auto z miejsca i "konie uciekaja po betonie" dosłownie , jeszcze innym tematem który sie z tym wiąże to zwiększone spalanie
  
 
http://www.atwheels.com/index.php?page=promo

te 16 po 310zl sztuka, cena chyba dobra wypowiedzcie sie prosze co sadzicie i jakie oponki kupic i co wazniejsze za ile


Chcial bym sie zamknac w 2 tysiacach jesli da rade jesli nie to trudno trzeba bedzie dolozyc pare groszy. Zdjecia napewno zamieszcze tylko nie wiem czy w tym miesiacu sie wyrobie do piero gaz wstawialem

Pozdrawiam serdecznie.
  
 
A i jeszcze jedno chce przyciemnic szyby wszystkie z wyjatkiem przedniej moze ktos zna fachowca ktory to zrobi w rozsadnej cenie.


Czy ktos wie ile taki zderzak "sportowy kosztuje " taki jaki jest w klubowym viperze Bartka?



dziekuje
  
 
Cytat:
2005-04-19 15:28:23, Zwierzu pisze:
Czy ktos wie ile taki zderzak "sportowy kosztuje " taki jaki jest w klubowym viperze Bartka?



Jędrasik Tuning
  
 
Trafiły mi się fajne oponki używki od kolegi za 50 zł W dobrym stanie. Chce się ich poprostu pozbyć z piwnicy.
Czy rozmiar 185/70 R 14 nie będzie przeszkadzał ??? Ktoś już to stosował ???
  
 
Jest to dla mnie pilna wiadomość. Muszę je kupić jeszcze dziś...