CAR-AUDIO - ostateczna rozgrywka!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nadejszła wiekopomna chwila...

żeby wreszcie zakupić radyjko

Do ostatniej rozgrywki stanęły 2 modele

1.
JVC KD-G411 za 599 zł
2. Pioneer DEH-4700 MPB za 529 zł

Przy czym pierwsze było by kupowane w sklepie internetowym i posiada 3 lata gwarancji JVC Polska.
drugie kupowane na allegro z 1 rokiem gwarancji.


Prosze o wszelkie uwaki i sugestje.
  
 
Master znasz moje zdanie ale powtórzę tak klasy porównywalne jak najbardziej wiec musisz wybrać na gust może zapytaj Ersylki które jej sie bardziej podoba???

Dla mnie oba pasują - mają gałkę, MP3, wyjscie liniowe...

Ale sprawdź w sklepie CA np. Mediamarkt jaki mają czas dostępu do płyty jak się zachowują przy przerzucaniu ścieżek...

A do czarnej deski Essiego bardziej pasuje czarne radio ... chyba ze Ty nie masz czarnej ....
  
 
Dla mnie też to prawie jeden pieron.

Ale Pionek na oka jakisik taki fajniejszy
  
 
Hmmm, mnie sie chyba też Pionierek bardziej podoba
  
 
_kruchy_ ale trafiłes z tą dechą bo ja akurat mam taką niebieską wpadającą w szary
  
 
No to jeszcze tak dla łatwiejszego porównania:

JVC


Pioneer






A na dokładkę, to co mi się najbardfziej podoba, ale niestety kosztuje 659 zł może najdę jakiegoś świętego mikołają żeby mi 60 zł dołożył.
  
 
Mi się podoba zdecydowanie najbardziej iostatnie i chyba bym spod ziemiii wykopał te 60 PLN

  
 
Wykop te 60zł Pamiętaj że codziennie będziesz to radyjko oglądał w aucie

Siedze teraz w pracy i mam dostęp do wszystkich tzrech modeli. Jak chcesz żeby cos w nich sprawdzić to dawaj cynka i obadam

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-04-19 17:13:31 ]
  
 
uwierz mi że na żywca zdecydowanie najlepiej wygląda pionek,(codziennie w pracy sie napatsze na te radyjka, czasami jush mi to bokiem wychodzi ) JVC są troszku "odpustowe", pozatym pionek ma lepszą końcówke mocy i czyściej gra
  
 
Ja bym już kopał w ogródku za tymi sześcioma dychami
  
 
Kopie i kopie i nic znaleźć nie mogę juz mnie plecy rozbloały
  
 
Ja miałem obydwa te radyjka ale polecam Pionierka jest lepszy ładniej gra Kop jeszcze bo warto
  
 
te tanie modele pionieera graja cieko napewno ten jvc bedzie mial lepszy dzwiek
  
 
Stepo, dzięki za obiektywne porównanie. Chyab jednak wykopię te dodatkowe pieniążki ale proste to nie będzie.
  
 
Dlaczego zycie nie jest proste, już było fajnie a tu wyskoczył nowy konkurent:
Pioneer Pioneer DEH-P5730MP:


Dla przypomnienia JVC KD G511:


Cena właściewie ta samam, z tym ze
JVC ze sklepu internetowego (3 lata gwarancji)
Pioneer z Allegro (1 rok gwarancji)

No i jak teraz wypada porównanie??
  
 
No to pionek i juz Moze kiedys bedziesz zmienial to sobie kupisz JVC Moim zdaniem pionek bedzie gral lepiej (mialem porownanie na innych modelach tych firm).
  
 
Ja polecam pionka.JVC jest slabsza marka.
  
 
Widzę że jeśli chodzi o jakość i parametry to większość poleca Pionka. Szkoda mi tylko tej gwarancji
  
 
Cytat:
te tanie modele pionieera graja cieko napewno ten jvc bedzie mial lepszy dzwiek


no raczej nie zgodze sie z tą opinią, a na jakiej podstawie wysnułeś ten wniosek? akurat w tym jak to określasz "tanim modelu" DEH4700 jest identyczna końcówka mocy MOSFET50Wx4 jak w wyższych modelach, jest też ta sama korekcja dźwięku, 5730 różni sie w zasadzie tylko wyglądem i windą i uwież mi dżwięk z JVC nie umywa sie do tych Pionków, wiem bo sprzedaje te radja na codzień i zdecydowanie polecam pioneera, zresztą sam tesh mam radio tej firmy
  
 
No to zdecydowane, mimo że ciut bardziej podoba mi się JVC, to jednak rozpoczynam polowanie na Pionka . a dlaczego, a dlatego ze:
1. Ersylce bardziej podoba się Pionek ale tylko troszkę
2. Jak prawie wszyscy zgodnie twierdzą, Pionek ma lepszy dźwięk.

Tylko ta gwarancja strasznie mnie boli