Właściciel Fiata

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jestem z Gliwic. Posiadam Fiata '91 od przwie 2 lat. Dzisiaj znalazłem za wycieraczką na szybie ulotke (chyba waszej grupy , teraz nie jestem pewien adresu bo kartka została w samochodzie). Miła niespodzianka. Stał zaparkowany na ul. Grottgera. w Gliwicach W zasadzie jestem zapisany już na inną grupę http://lotnisko.zax.pl/fso/index.html ale postanowiłem też zajrzeć do Was. czasem można mnie złapać na kompie
GG 542568. Pozdrawiam
  
 
Super.
Kurczę, też się tam miałem zapisać, ale było tyle zachodu, nie chciało mi się, no i tak zostało. Dobrze mi tutaj(lizus) . Trzeba powiększać lobby DF-ów na tym forum.

Rzeczywiście, ulotki, zczaiłem parę egzemplarzy, którym warto byłoby je wsunąć za wycieraczkę, ale siedemdziesięciolatkowie rzadko chyba mają stały dostęp do internetu (a ci stanowią przytłaczającą większość właścicieli zadbanych,błyszczących,oryginalnych 125-ek)
Ech podostawali za epoki gierka talon za stanowiska i teraz trzymają w garażu pod kocem. Ajaj, dorwać coś takiego...

Pozdrawiam nowego uczestnika forum,
niech często odwiedza tę wspaniałą stronę (lizus),
i odwiedza również moją (nie dość, że lizus, to jeszcze geszefciarz)
  
 
Ja trafiłem do klubu przez przypadek szukając stron o FSO 125p.
Nie wiem czy klub rozprowadza jakieś ulotki, ale tobardzo możliwe. Osobiście jestem wielce rad, że tu wstąpiłem, ponieważ znalazłem tu ludzi o podobnych zainteresowaniach, problemach i otwartych na problemy innych.
Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2003-02-18 20:42:23, WojciechK pisze:
Nie wiem czy klub rozprowadza jakieś ulotki, ale tobardzo możliwe.


Oczywiscie ze rozprowadza, nieskromnie dodam ze w zeszłym tygodniu zostawiłe ok 75 w sklepach i ASO w Gdyni.
  
 
Skoro jesteś z Gliwic, to "sprawcą" owej ulotki może być Malusi.
  
 
Miki - witaj na naszym forum

Wojciech - ty jako klubowicz nie wiesz o ulotkach Zajrzyj do Gadżetów klubowych - tam masz do pobrania ulotkę i w miasto
  
 
Oto jam jest sprawcą tej ulotki stałeś na ulicy gdzie miesza moja mażeczona i popatrzyłem że fajny fiacki też stoi na przeciwko wiec nie mogłem się powstrzymać od wciśniecia naszej klubowej ulotki za wycieraczke. Ciesze się żę tak szybko odpisałeś na nasze forum i zapraszam do zapisania się do naszego klubu.
  
 
Oj źle się dzieje skoro klubowicze nie wiedzą o ulotkach i niejako obowiązku rozpowszechniania klubu. Każdy z nas powinien w miesiącu przynajmniej 30 ulotek rozprowadzić. Nie chcecie mi chyba poweidzieć, że idąc ulicą po zakupy, albo do szkoły, gdzieś na parkingu przez marketem nie jesteście w stanie włożyc jedej ulotki dziennie. A to mnożąc razy ilość klubowiczów daje niezłe rezultaty prawie 2500 osób miesięcznie W ciągu miesiąca 2500 osób się dowie że istnieje FSOAK. To już robi wrażenie i efekt lepszy niz niejeden miesięcznik o motoryzacji, bo tu trafiamy konkretnie do danego odbiorcy - posiadacza DF lub Poldka. Nie muszę mówić, że im więcej tym łatwiej i szybciej rozwiążemy nasze problemy z samochodem i w miłym gronie spędzimy czas na zlotach
Panie i Panowie drukujcie sobie ulotki, raptem to będzie 7 kartek A4, i idzcie w miasto głosić dorą nowinę!!!!!!!!!!
  
 
ja trafilem tu przypadkiem szukajac poloneza, ktorego mialem kupic. i tak juz zostalo i prawde mowiac nie interesuja mnie zadne inne podobne kluby.
pagan
  
 
ja na spotkaniu AK Polskiego informowalem o naszym klubie - jeden koles slyszal tylko o ptk'u i obiecal, ze do nas zajrzy. Poza tym zapytano mnie, czy nie znam tego kolesia od dacha na lotnisku Pozdrowienia OLO!!!
  
 
Cytat:
2003-02-19 11:12:57, KiLeR pisze:
ja na spotkaniu AK Polskiego informowalem o naszym klubie - jeden koles slyszal tylko o ptk'u i obiecal, ze do nas zajrzy. Poza tym zapytano mnie, czy nie znam tego kolesia od dacha na lotnisku Pozdrowienia OLO!!!



SŁAWA, SŁAWA, SŁAWA

a gdzie laury?
  
 
Cytat:
2003-02-18 20:26:41, Miki_13 pisze:
(...)W zasadzie jestem zapisany już na inną grupę http://lotnisko.zax.pl/fso/index.html (...)


wracając do tego wątku jeszcze - to akurat z tej grupy mamy w swoich szeregach też klubowiczów że wspomnę tu o Adamusie i DAX'ie ale pytanie jest inne - czemu nie można czytać archiwum grupy na stronie
  
 
Cytat:
2003-02-19 14:31:05, GDA pisze:
wracając do tego wątku jeszcze - to akurat z tej grupy mamy w swoich szeregach też klubowiczów że wspomnę tu o Adamusie i DAX'ie ale pytanie jest inne - czemu nie można czytać archiwum grupy na stronie



Jako zainteresowany dołączam się do pytania
  
 
Witam ponownie. thx za miłe przyjęcie
  
 
Miałem problemik z logowaniem ale już jest good. Dzięki malusi za karteczke . Musze zmykać ale pojawie się jeszczze coś o sobie i moim FSO napisać
  
 
A właśnie panowie, sam jestem za rozprowadzaniem ulotek ale jeśli chodzi o sklepy czy możnaby w zamian umieścić jakieś reklamy albo choć wzmianki o sklepie, który pozwolił na nasze reklamy u siebie?

Np. sprzedawca z Polmozbytu przy rondzie Waszyngtona wlasnie o coś takiego mnie pytał, głupio mi było powiedziec ze to nie możliwe bo to wporzo gość.
  
 
Generalnie w dziale Partnerzy znajdują sie sklepy i warsztaty oferujące zniżki dla klubowiczów ale być może pomyślimy nad drugą częscią działu np Wspierają nas ?
  
 
No nie wiem. Ja w Poznaniu mam wystawione ulotki w 2 sklepach i nikt nic za to nie chciał. Dogadaj się z gościem, czy przy okazji nie chciałby "przehandlować" kilku % zniżki dla klubowiczów. Jeśli tak to no problem.
  
 
Kwestia pogadania jest oczywista i do zrobienia, ale przydalaby sie jakas ankieta ilu z nas zaglada do tego sklepu zeby przedstawic jakies kontrargumenty sprzedawcy...

Wiec pytam, ktory z szanownych klubowiczow zaglada do nastepujacych warszawskich sklepow:
- Byly Polmozbyt rog Saskiej i Waszyngtona przy CPN
- Ulica Jagiellonska, jadac od centrum, zaraz za Orlen'em

Ci sklepikarze sa calkiem spoko i wieksza reklama oraz jakastam forma kooperacji wyjdzie obu stronom na dobre, ale tylko wtedy gdy ktos od nas czesto tam bedzie zagladal.

Czy ktos rozmawial ze Zomisem albo ze Strazacka?
  
 
Cytat:
2003-02-22 14:41:39, SPAjK pisze:
Czy ktos rozmawial ze Zomisem albo ze Strazacka?


AUTO-KASACJA na Strażackiej była pierwszą firmą jaka zaoferowała nam zniżki - w dziale PARTNERZY są już od dawna