Może nie zabytkowa ale...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na pewno już lekko podstarzała
po sprzedaży Yarisa zakupiłem sobie Carine II 2.0D XL, 92 rok, przebieg 170 tys. km, praktycznie oryginał (poza przednią szybą i lampą postojową)

oto fotki:















  
 
Nio ładna!!!

Gratuluje!
  
 
widziałem w realu ladna
  
 
Werner miał taką do sprzedania tylko trochę starszą!! Bardzo ładne i mocne auto Widać że zadbana Klasa!! Uffff mam starsze auto od Twojego
  
 
Śliczna
  
 
Rasowa !
  
 
Ladna ladna

To jedna z tych toyek, ktora wplywa na mnie dosc elektryzujaco. Kawal dobrego autka

Pozdr
  
 
Jest piekna, poprostu wypas
  
 
Kolejny diesel!

Super autko, tylko .... młode

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-04-25 20:41:48, MisiekII pisze:
Kolejny diesel! Super autko, tylko .... młode Pozdrawiam


może rocznikowo młode ale konstrukcja ma już 20 lat
  
 
Cytat:
2005-04-26 08:06:25, wwtcka pisze:
może rocznikowo młode ale konstrukcja ma już 20 lat



A nawet nieco więcej
Napisz, jak to jest po przesiadce z Yarisa czyli w odwrotną stronę niż ma to miejsce zazwyczaj.
Ciekawe...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-04-26 08:59:05, MisiekII pisze:
A nawet nieco więcej Napisz, jak to jest po przesiadce z Yarisa czyli w odwrotną stronę niż ma to miejsce zazwyczaj. Ciekawe... Pozdrawiam



No właśnie dlaczego przesiadłeś sie na starsze auto a nie na nowsze jak to zawsze ludziska robią?? Marzenie ta cari??
  
 
względy finansowe zaważyły na tym że musiałem sobie kupić coś tańszego a Yarisa sprzedać, a że dużo jeżdżę potrzebowałem auta taniego w eksploatacji i pewnego no a jedynym idealnym kandydatem była właśnie Carina II w dieslu
no ale żeby nie było powiem jeszcze, że mam sentyment do tych aut i zawsze mi się podobały więc cieszę się z Cari jak dziecko zwłaszcza że udało mi się wyrwać egzemplarz w niezłym stanie
do Yarisa nie ma co w nim porównać bo to zupełnie inne auto pod każdym względem, jedyną wadą Cari jest niestety brak dynamiki na co w Yarisie nie narzekałem no ale coś za coś