Kable do tylnych glosnikow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam MK5 z '91 1.4i czy kable do tylnych glosnikow ma juz zamontowane czy trzeba sobie samemu ciagac?
  
 
No to zobacz ... ja u siebie nie miałem bo owych głośników nie było ... popatrz czy są kable to bedziesz wiedział
  
 
nie wiem jak u ciebie w MKV ale raczej nie ma ich,(u mnie w MKVII nie było), ale podciągnięcie takowych to 10 min roboty, najlepiej pod listwą pod drzwiami, a później pod tylnym siedzeniem
  
 
Różnie to bywało. Z reguły to jest tak że jak essi wyjeżdżał z fabryki bez nagłośnienia to kable pociągnięte niestety nie są
  
 
eee tam, ja mam mk7, bez naglosnienia był a kable mial wyprowadzone, o ile dobrze pamietam to pod tapicerka nadkoli były schowane, wiec tam gdzies ich poszukaj... moze bedą
  
 
MK VII to nie MK V ......
  
 
u mnie w mkVII sedan z tyłu nie było głośników ani seryjnego miejsca na nie a kable były strasznie mnie to zdziwiło bo auto mam od nowości, i nikt tam nie dokładał kabli a w sedanie nie było głosników z tyłu, dopiero musiałem wycinać otwory w półce!!
  
 
U mnie były firmowe, ale jak kupowałęm, to było wyraźnie podane, że jest instalacja "Audio" na 4 głośniki i głośniki z przodu.
Co do jakości kabli lepiej nie będę się wypowiadał, więc pociągnij sobie dobre - bo wbrez pozorom ma to duże znaczenie - wiem z autopsji.
  
 
troche odbiegajac od tematu . . . jezeli ktos jush chce puscici kable w progach w mkVII to jak te progi odkrecic . . . ja wykrecilem wszytskie śrubki a onie nie chca zejsc . . tam sa jakies zaciski czy co ?? nie moge za *** tego zdjac !! prosze o pomoc!!
  
 
Oprócz srubek tam są jeszcze zatrzaski które bardzo mocno trzymają
  
 
Cytat:
2005-04-28 12:52:22, Shaq27 pisze:
Oprócz srubek tam są jeszcze zatrzaski które bardzo mocno trzymają



no wlasnie ... to co ja mam to ciagnac ?? boje sie ... nie chce tego polamac :///
  
 
Odchylając troszkę te progi poznasz w których miejscach są te zatrzaski. W te miejsca wsuwaj jakiś mocniejszy śrubokręt i podważaj. Nie pamiętam ile ich tam jest dokładnie, ale dośc sporo (tak co około 20cm). Jak już zdejmiesz i puścisz kable to nie zakłądaj progów od razu tylko zrób sobie odsłuch czy nie będziesz miał jakichś zakłóceń, żebyś dwa razy tego samego nie robił.
  
 
Cytat:
2005-04-28 12:48:06, fa1th pisze:
troche odbiegajac od tematu . . . jezeli ktos jush chce puscici kable w progach w mkVII to jak te progi odkrecic . . . ja wykrecilem wszytskie śrubki a onie nie chca zejsc . . tam sa jakies zaciski czy co ?? nie moge za *** tego zdjac !! prosze o pomoc!!


W MK7 wciski są dokładnie w tych miejscach co śrubki - śrubki wrkęcane sa w te zaciski i je rozpierają
  
 
Cytat:
2005-04-28 13:39:02, Kielek pisze:
W MK7 wciski są dokładnie w tych miejscach co śrubki - śrubki wrkęcane sa w te zaciski i je rozpierają



Faaaaktycznie, teraz sobie przypomniałem

Kielek
  
 
szukanie rudej w samochodzie doprowadziło mnie do różnych pokątnych miejsc
  
 
"w escorcie sa z tyłu (u mnie tak jest i chyba wszedzie) wtyczki do podlaczenia liczników. jak sie na nie patrzy od przodu to taka literka T jest, jedeno gniazdo pion a 2gie poziom i teraz pytanie - który to plus a ktory minus ??"