Smok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czym moge zastapic smok z gaku od syrenki 105? jest jakis tego zamiennik?
  
 
Cytat:
2005-04-28 10:38:03, karull pisze:
czym moge zastapic smok z gaku od syrenki 105? jest jakis tego zamiennik?


tak, ale gak musi być elowy
  
 
można też zastosować od aluja...



  
 
Koledze chyba chodzi o smok z baku paliwa.
A może smok wawelski?
  
 
tak chodzilo mi o smok z baku paliwa a wiec jest jakis tego zamiennik czy nie bardzo?
  
 
Smok w Syrenie jest identyczny jak w Warszawie. Tak więc możesz kupić np. nowy z Żuka benzynowego, ale przed zakupem radziłbym porównać go z oryginalnym.
  
 
a czy da rade jakos to zregenerowac? czy nie zabardzo bo tą siateczke mam porwana i chcialbym jakos to zreanimowac da rade ? czy nie warto sie bawic
  
 
Cytat:
2005-04-28 19:59:22, karull pisze:
a czy da rade jakos to zregenerowac? czy nie zabardzo bo tą siateczke mam porwana i chcialbym jakos to zreanimowac da rade ? czy nie warto sie bawic


Teoretycznie dało by się, ale roboty z tym będzie mnóstwo. Podejrzewam, że taniej bedzie kupić nowy smok (koszt jego nie będzie raczej wysoki). Ostatecznie można by z tego nowego przełożyć samą siateczkę
  
 
a gdzie taki smok mozna dostac? raczej malo ludzi ma takie cos w sklepach
  
 
No ciężka sprawa, ale zawsze możesz np. zamówić go w jakimś sklepie, lub ewentualnie po złomach pochodzić
  
 
W Toruniu jest sklep z częsciami do Żuka.
  
 
U mnie w Milówce też, jak chcesz to się popytam.
  
 
bede wdzieczny za jakis namiar jak bedziesz wiedzial
  
 
w trojmiescie raczej ciezko z takimi czesciami do zuka,syrenki itp
  
 
Cytat:
2005-04-28 20:46:24, karull pisze:
w trojmiescie raczej ciezko z takimi czesciami do zuka,syrenki itp



Bardzo ciezko, tym bardziej, ze w Sopocie istnieje spory klub Syren z niezlym zapleczem czesci...
  
 
Cytat:
2005-04-28 20:46:24, karull pisze:
w trojmiescie raczej ciezko z takimi czesciami do zuka,syrenki itp



jeśli chodzi o żuka polecam sklep przy al niepodległosci na wysokości ul 23 marca