Po godzinach !!! (OFF TOPIC CHAT) vol. 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tutaj kontunuujcie spam tylko z umiarem proszę
  
 
Mam zaszczyt zrobić pierwszy spam na OT, oto on:

SPAM

Dziękuje
  
 
Noo praktycznie skonczylem lakierowanie niuni; jutro jeszcze trzeba poskładac wszystko do kupy, posprzatac, umyc... i na 1-go gotowa
Lakiery juz lezaly przedwczoraj ale trzeba było poprawić. nooooo nareszczie mozna powiedziec ze skonczony nawet drzwi juz zalozylem
pozdr
  
 
Jeszcze dwie godzinki w pracy i zaczynam weekend
  
 
ssssspam hehe ladna pogoda nam sie zrobila na weekenda
  
 
ale puchy-no tak wszyscy pojechali na bemowo
  
 
Nie wszyscy daar, nie wszyscy :0 Ale ja zaraz jade nad jezioro
  
 
ja tez jade dzis nad jeziorko na grila wiec udanej zabawy wszystkim zycze
  
 
a ja dzisiaj do Krakowa przyjechałem, a taka ładniutka pogoda się zrobiła ;-( jutro do szkółki i po niej wolne do końca tygodnia
  
 
Takiej majówki długo nie zapomnę , ponad 25km na piechotę po górach i spuchnięta stopa . teraz chodzę w jednym klapku i jednym adidasie
  
 
Cytat:
2005-05-04 08:47:48, Bolls_no1 pisze:
Takiej majówki długo nie zapomnę , ponad 25km na piechotę po górach i spuchnięta stopa . teraz chodzę w jednym klapku i jednym adidasie



trzeba było do Pułtuska jechac a nie w góry Bozia Cie pokarała
  
 
Cytat:
2005-05-04 08:47:48, Bolls_no1 pisze:
Takiej majówki długo nie zapomnę , ponad 25km na piechotę po górach i spuchnięta stopa . teraz chodzę w jednym klapku i jednym adidasie



No właśnie , po Pułtusku to by cię najwyżej głowa bolała
  
 
w Pułtusku to tylko i nawet chyba nikt bardzo kaca nie miał
  
 
f suuuumie to nykt ne kacoofał ... hep...
  
 
ja tylko na chwilę. zdjątka mojej nowej ukończonej furki w profilu. nie krytykujcie za mocno
  
 
A co tu krytykować. Fajna atrapa, fajne felgi, fajny lakier. FAJNE
  
 
Cytat:
2005-05-04 09:42:36, speedmaster pisze:
trzeba było do Pułtuska jechac a nie w góry Bozia Cie pokarała



Bozia jak Bozia, ale żona napewno to ona chciała nad Morskie Oko jechać ... ale za to teraz mam przywileje w domu jako chory
  
 
Właśnie dojżałem, że wątek "Flaga z logo klubu na auto" został zamknięty Czy niezbyt pochopnie? Z tego co znam z życia, brak trzech czy czterech kompletów przy zamówieniu kilkudziesięciu to nie jest problem.... Każda firma wykonawcza przełknie taką "porażkę". Myślę że ten pomysł nie może być pogrzebany i trzeba dociągnąć go do końca, tym bardzie że tak niewiele brakowało.
  
 
Wątek przeniósł i zamknął speed to po pierwsze. Po drugie ze względów wspomnianych w wątku o flagach nie mogę dać swojego wkładu finansowego takiego jak mówiłem, a i z nim i tak brakowało pieniędzy. Po trzecie był miesiąc na to żeby się zebrać do kupy i coś z tym zrobić. I wyszła właśnie kupa. Wypadł mi wyjazd w międzyczasie, a potem zaczyna się zabawa sesją zwana. I przepraszam bardzo, ale jak widze "zainteresowanie" tematem to mi sie odechciewa czegokolwiek.

Jeżeli ktoś ma chęć pociągnięcia tej sprawy to proszę bardzo. Dam mu wszystkie namiary i powiem człowiekowi z którym to załatwiałem, że ktoś inny to teraz pilotuje.
  
 
Kto zgadnie co to jest: