Pozdrowienia z NYC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pozdrawiam wszystkich Lobowiczow z Nowego Jorku!!!
Jak zakupie aparacik jakis dobry to bede zamieszczal zdjecia tego co tu sie panoszy po ulicach...
Moja Omcia narazie stoi pod domem w Tarnowie wiec nie wykreslajcie mnie z klubu ))

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich, trzymajcie sie mocno...i poreczy
  
 
Trzymaj sie kolego pstrykaj jak najwięcej fotek NY i wstawiaj na forum.nie tylko samochody ale i miasto.Statua wolności Empire State Bulding,most brooklynski piąta aleja itd itp.Też chcę tam kiedyś pojechać napisz jak tam z pracą?ciężko znaleźć?pozdrawiam
  
 
uważaj żebyś nie spadł z dachu i zakładaj maskę bo wdychany azbest jest najgroźniejszy
  
 
Nie bądż skromny ,przecież widać że zabrałeś ze sobą.
Auto-Ring Tarnów.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MV6-IRMSCHER-SPORT-Xenon-Navigation-BOSE-MP3-MUST-SEE_W0QQitemZ4642091689QQcategoryZ6145QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  
 
Witam @ll!!!

Co do pracy to przylecialem w piatek a w poniedzialek juz poszedlem do roboty kochani, pomocnik hydraulika...za pierwszy tydzien zarobilem 480 dolarow, sprawdzcie kurs i przemyslcie sprawe...co do zdjec to jutro bede mial Canona Power Shot 70 i tym porobie troche fotek...jutro ide ogladac mieszkanie z kuchnia, lazienka sypialnia i living roomem za 850 dolarow na miesiac...bedziemy mieszkac tam z moja kobietka wiec wyjdzie nas po 425 dolarow za miesiac...duzo ale mamy cale mieszaknie dla siebie......co do pracy to w tej chwili jest tego duzo i stawki zaczynaja sie na poczatek od 9 do 10 dolarow za godzine, pracy jest w NY bardzo duzo, wystarczy podejsc do polskiego sklepu w czasie obiadku i porozmawiac z ludzmi ktorzy przychodza po jedzenie a na pewno znajdziecie cos dla siebie...jakby co to dajcie znac to moze sie cos zalatwi ...zdjecia z NYC bede wam wklejal w tym watku, tylko niech mi ktos na skrzynke wrzuci instrukcje jak je wkleic do forum...jezeli moge o to prosic......samochody ktore tu smigaja po ulicach sa naprawde niesamowite...napiszcie jak wklejac zdjecia a bede robil to co pare dni...dzis spotkalem na 18 ave. piekne Porsche 911 Cabrio model z tamtego roku oraz Corvette kilku letnia tez cabrio...obok naszego domu kolo stacji BP stoi piekny Jaguar Cabrio i Hummer 2 do sprzedania...
...Pozdrawiam jeszcze raz i czekam na instrukcje...
Trzymajcie sie cieplutko LOB-owicze kochani

Piotr
  
 
Wygląda na to, że po powrocie do kraju przystąpisz do Los Ferraris Bestiales. Powodzenia za daleką wodą
 
 
Cytat:
2006-05-29 05:56:22, DruteX pisze:
za pierwszy tydzien zarobilem 480 dolarow,
po 425 dolarow za miesiac...



480 x 3,0717 = 1474 złote nie liczac kosztów jakie ponosisz w ny
tygdoniowo.

...dla jednych to duzo dla innych mało..
to nie forum o kasie więc opuścimy ten temat.

Wklejaj zdjęcia fur
www.sendmefile.com resztę dasz rade.


Mogę prosić o przeniesieni wątku do duperelek



[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-05-29 21:55:58 ]