JUTRO MÓJ SĄDNY DZIEŃ :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Jutro niestety opuszczam grono szacownych kawalerów (a co mam miec lepiej niż inni ;) ).
Jedno co mnie pociesz to to że póżnym latem dojdzie jeden (micro)klubowicz - ka :) :)
Trzymcie za mnie kciuki :)
Pozdrawiam
SILAN
  
 
No no wobec tego życze młodej parze wszystkiego naj naj naj najlepszego na nowej drodze życia.Szczęścia i spokoju.Młodemu pokoleniu duuzzzzzzzzzzooooooooooo zdrówka.Czekamy na nowego lub nowa klubowiczka az pojawi sie na liscie klubowiczów.hehehe.pozdrawiam.
  
 
GRATULACJEEEEEEEEEEEE!
Naprawdę to wielki dzień i wielkie preżycie, bez względu na wszystko spędź go najbardziej radośnie jak sie da. Taki dzien się pamięta do końca życia. Raz jeszcze moej gratulacje.
  
 
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) :)
  
 
Moje gratulacje :)
Zycze duzo szczescia, pomyslnosci a przede wszystkim zdrowia calej rodzince :)
  
 
Moje gratulacje:)
Ja właśnie dziś obchodzę (obchodzimy z żoną) 5-tą rocznicę naszego slubu:)
Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Zycia


Pozdrawiam Bialy_1987


[ wiadomość edytowana przez: Bialy_1987 dnia 2003-02-21 23:46:04 ]
  
 
Wszystkiego najlepszego w nowym stanie! Proponuję: kup Poldka, schowaj w garażu, zakonserwuj i zamknij na cztery spusty. Za 18 lat będzie to idealny prezent urodzinowy.
  
 
dołaczam sie do zyczen.
z kosciola na impre wykorzystacie limuzyne-poloneza?
  
 
SILAN - już chyba za późno ale zastanów się chłopie co robisz

a tak na poważnie witaj w gronie "zaobrączkowanych"
GDA - mąż z 7 letnim stażem
  
 
Oczywiscie ze jedziemy poldkiem (wypucowany jak psie jajka ;) , zastanawialismy sie jeszcze nad Renaultem 4 młodej ale tam jednak za mało miejsca (poldek znowu górą :) )
Dzieki za zyczonka.
Pozdrawiam
Silan
  
 
Cytat:
2003-02-22 11:00:44, GDA pisze:
SILAN - już chyba za późno ale zastanów się chłopie co robisz




Właśnie ale na to był czas

Jak sobie przypomnę swój ślub to niechce mi się wierzyć że wytrzymałem już trzy lata
  
 
Silan przyjmij i ode mnie najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze zycia.

A to dla ciebie:

Siadła pszczółka na jabłoni i zapyliła kwiat
Czemu żeś mi, moja miła zawiązała ten świat?
Czemu żeś mi, moja miła zawiązała ten świat?

Jam ci świata nie wiązała. Zawiął ci go ksiądz.
Jam cię tylko pokochała. Tyś mnie nie musiał wziąć.
Jam cię tylko pokochała. Tyś mnie nie musiał wziąć.


  
 
Fiu,fiu Janio...
Ciągle zaskakujesz,nie podejrzewałem Cię o uprawianie poezji
  
 
Moje gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Cytat:
Mężczyzna poddaje się urokowi przez oczy tzn. przez to, co widzi, kobieta poddaje się urokowi przez uszy tzn. przez to, co słyszy.

ALDOUS HUXLEY

  
 
SILAN

Po ślubie też jest zaj...cie!
Wszystkiego najlepszego!
  
 
Po ślubie to ciężka praca nad utrzymaniem tego uczucia na tym samym albo wyższym poziomie. To praca na 3 etaty/dobę.
A tak poważnie polecam każdemu małżeństwo ( a w konsekwencji dzieci ). Zazwyczaj trafia się dobrze i chce się życ pełną parą. Ja tak mam, i muszę powiedzieć, że dopiero po ślubie i narodzinach córki, zasmakowałem w życiu rodzinnym. Wcześniej to jakby kawaler, z panienką Ale polecam dziecko, to największy dar jaki może spotkać rodzica. WSPANIAŁE UCZUCIE.
A tak przy okazji mi się coś skojażyło ale nie będę "niszczyć" tego tematu, bo to swojego rodzaju świętość. Zakłądam więc nowy NASZA RODZINA i zapraszam do wypowiedzi.
  
 
Wszystkiego Najlepszego.
  
 
AAAA i nie muszę chyba dodawać, że należy się nam kilka fotek z tej ceremonii, a przynajmniej PANNY MŁODEJ!
  
 
Za dwie godziny to juz mają oczepiny fotki jak najbardziej wskazane
  
 
Chcemy fotorelacji

Chcemy fotorelacji