Audi 80 b3 fabryczny centralny przestal dzialac

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mialem problem z lewymi drzwiami po rozmontowaniu tapicerki okazalo sie ze ze cięgno siłownika wypadło,wsadzilem je na swoje miejsce zamykając i otwierajac kilka krotnie(sprawdzałem czy działają wszystkie drzwi)na poczatku działały.......ale w końcu przestały centralka jest w bagażniku ale nic nie przychodzi mi do głowy,jesli ktos mial podobny problem prosze o porade i z góry dziekuje.Moje auto to audi 80 B3 Z 91 r [/b]
  
 
W CZ sa jakies tam blaszki sprezynki czy cus to czasami sie psuje trzeba pewnie dac do regeneracji to ciegło i po sprawie ew kupic "nowe" na szrocie
  
 
no ale przestały działać wszystkie drzwi czy tylko te lewe co rozbierałes??

jezeloi te lewe to jeszcze raz zobacz bo pewnie tam jest problem
  
 
przestaly dzialac wszystkie drzwi,łącznie z klapą bagażnika,pompka w bagazniku tez sie chyba nie odzywa
  
 
Rozbierz pompke najprawdopodobniej to jej wina i bedzie albo do przeczysczenia lub naprawienia albo wymiana na inna
  
 
a bezpiecznik ci sie nie spalil? taka mala glupotka, wiem o tym, ale warto sprawdzic. U mojego tatki w nubirze, centralny zaczal szalec i okazalo sie ze bezpiecznik sie przypalil...
  
 
nie wiem czy jest od tego jakis bezpiecznik,wyciagne pompke moze przy niej cos bedzie,pod maską sprawdzalem wszystkie i są ok,jutro i w sobote mam troche czsu to sie pobawie,dzieki za rady,jak komus cos jeszcze wpadnie do głowy to niech pisze...wszystkie rady dobre
  
 
od centralnego jest bezpiecznik (przynajmniej w daewoo). Popatrz czy nie masz gdzies w srodku bezpiecznikow
  
 
pomka chyba sie popsula,napiecie do niej dochodzi ale ona sie nie odzywa,moze jakas pierdola ale bede musial pojechac do jakiegos elektryka