Moje nowe felażki....:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
coprawda jeszcze nie założone na autku bo brak najrętek zabezpieczających ale prowizorycznie przyłożone wyglądają masakrycznie
Jak ja na tym będe jeździł po naszych dziurach




[ wiadomość edytowana przez: micab dnia 2005-05-10 12:15:23 ]
  
 
o już jest fotka

kurcze jak an to patrze to subaraka mi się kojarzy

pozwole sobie wrzucić, tylko troszkę powiększone







[ wiadomość edytowana przez: druidek dnia 2005-05-10 11:24:02 ]
  
 
ładne koła.....rzadko spotykane......może to naprawdę ciekawie wyglądać...czekamy na fotki na aucie
  
 
Niop, fajne felgi, napewno nie będziesz miał tego co tysiące innych, a że subarak, owszem, pierwsze co mi do głowy przyszło
  
 
mi się średnio podobają...nie lubię środków felg które wyglądają jak rzeźbione tak jak tutaj....ale skoro Tobie się podobają to tylko zakładać i jeździć
  
 
Moim zdaniem spoko felgi,
......a jakbym miał wybrzydzać to otworów na śruby jest o połowę za dużo ale można się z tym pogodzić
  
 
Mnie sie zajebiscie podobaja .... no i jeszcze to polaczenie zlota z granatem .... piekne !!
  
 
Bardzo mi sie podobaja ... powiem szczerze ze z kolorem nadwozia powinno to pieknie grac I nie sluchaj ze jakies tam rzezbione bo sa super naprawde.

Jeszcze tylko powiedz jaki size, jaki laczek ...

Acha no i pierwsze skojarzenie ... SUBARU !
  
 
Git
  
 
bo są rzeźbione i tyle
  
 
ja tez chce takie!!
  
 
no subarka jak cholera bardzo ładne- te złote felgi podobają się mi - ale do mojej srebrnej strzały by nie spasiły kolorem ;(
  
 
Fegli ekstra! Zakłądaj na auto i dawaj fotki
  
 
zajefajne!! ile ty żeś kapuchy na nie rzucił, hę?
  
 
SUPEROS
  
 
Wiec felgi 16X7 a założona guma to 205/45
co do kasy to 411 zeta-sztuka i cztery oponki 5-6 m bieznika za 400 zł.
Spłukałem sie z chajsu do cna a teraz nie mam nawet na zabezpieczające nakrętki ale mysle ze do sobotki uda sie je wrzucić na autko
  
 
A ja jutro też zakładam w końcu upragnione kółka, bo dalsze latanie na stalowych 14" + zimowe opony nieco już mnie męczy..

O takie bedom .

KOŁECZKA
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:44:01, KriSSo pisze:
A ja jutro też zakładam w końcu upragnione kółka, bo dalsze latanie na stalowych 14" + zimowe opony nieco już mnie męczy.. O takie bedom . KOŁECZKA



no no no - ladne szalenstwo - ile takie kolka??
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:44:01, KriSSo pisze:
A ja jutro też zakładam w końcu upragnione kółka, bo dalsze latanie na stalowych 14" + zimowe opony nieco już mnie męczy.. O takie bedom . KOŁECZKA



... niop .... prosze ..... szaleństwo naa kołach z lekkiego stopu .... ładniusie ... i jedne i druugie ... ....
  
 
delikatnie powiem ZAJEBISTE