Pokaż mi swój samochód, a powiem ci ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Pokaż mi swój samochód, a powiem ci, spod jakiego znaku zodiaku jesteś. Do takiego wniosku można dojść, przeglądając wyniki najnowszego sondażu, opublikowanego właśnie w Wielkiej Brytanii.

Kierowcy spod znaku Lwa i Skorpiona myją swe samochody co tydzień, Strzelcy i Bliźnięta - co dwa tygodnie. Z sondażu brytyjskiego producenta akcesoriów samochodowych wynika też, że Ryby i Baran wolą w tym czasie gotować, a Wagi i Skorpiony zmywać naczynia.

- To wszystko raczej nie ma sensu. Horoskopy, jakie pojawiają się w gazetach biorą od uwagę tylko znaki zodiaku, natomiast o naszym życiu decyduje dynamika między wszystkimi planetami, a szczególnie planeta, która w momencie naszych urodzin miała na firmamencie pozycję dominująca - komentuje astroterapeutka.

Autorzy zodiakalnego sondażu wysunęli śmiałą tezę - wg nich, Wodniki najczęściej trzymają się z dala od kuchni, gdzie kontakt z wodą jest nieunikniony, a co trzeci Wodnik prędzej zająłby się sortowaniem zawartości śmietnika niż gotowaniem.


PS
Sam już nie wiem co lubi Skorpion - myć auto czy zmywać
  
 
A o Bykach coś było ?
Z Lwami się nie zgadza. Kazek myje auto dopiero, jak jest bardzo brudne.
  
 
A Koziorożca nie ma - jestem niepocieszona

[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-05-10 20:17:34 ]
  
 
Cytat:
2005-05-10 15:11:19, Jackal pisze:
Wagi i Skorpiony zmywać naczynia.


no ja do naczyć się nie biore. Wole samochód.

a co do
Cytat:
Pokaż mi swój samochód, a powiem ci ..


to słyszałem kiedys o saabach, że jacyś tam ludzie ktrzórzy myślą tak i tak jeżdzą tylko saabami
  
 
pitu titu to ja wlasnie zmienilem znak zodiaku;P
  
 
O saabach mówił Clarckson,ze jeżdżą nimi dentyści
  
 
Żeby to się kupy trzymałao, to by musiało być "casch independent".

Rozumiem że ci z pod znaku żółwia jeżdżą rowerami?...))
Pzdr.