Syrena RWD ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Mam takie pytanie: czy spotkaliście się gdzieś może z Syreną przerobioną na rwd? Jeśli tak to opiszcie taką Syrenkę, podajcie link itp. Z góry dziękuję.
  
 
heh. a ja widziałem w mińsku malucha przerobionego na 4x4.


jak chcesz, to daj mi syrenę a ja ci ją przerobię na tylny napęd...

wszystko opiera się tylko o koszty. reszta, to tylko finezja mechanika.

mam nawet skrzynię biegów (trzybiegową + wsteczny) pasującą do silnika syreny z wyjściem na wał napędowy. wystarczy tylko wspawać w nadwozie tunel, zmodyfikować ramę i dobrać odpowiedni most.

tylko po co...





[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2005-05-11 18:06:12 ]
  
 
W Kielcach jeździ wartburg z tylnym napędem. Z tego co zdołałem się zorientować to ma on cały napęd zaadoptowany z fiata. Widać nawet z tyłu jak ma zrobione zawieszenie na piórach.
  
 
Cytat:
2005-05-11 18:03:29, Admiral pisze:
heh. a ja widziałem w mińsku malucha przerobionego na 4x4. ...


taki żółty ? heh ale cudo to było
  
 
Po Wrocławiu jeździła (a może i nadal jeździ) Syrena RWD - tyle tylko że z silnikiem z Opla
  
 
Ciekawe czy do Syreny dało by się zamontować układ napędowy z Gaza 69. Byłoby to wtedy konkretne 4x4
  
 
u m ojego wujka w firmie byla pieknie zrobiona syrenka 105l posadzona na zmodyfikowanej ramie z gazika
a skoro juz jestesmy przy "nietypowo" napedzanych autach to prosze tu spojrzec:FWD fiat 128 sport coupe posadzony na skroconej plycie podlogowej fiata argenty, troche partyzancka konstrukcja i wykonanie moim zdaniem wymaga dopieszczenia ale i tak brawa dla tworcy, niewiem nic wiecej o losach tego 128 poza tym ze powstalo pare lat temu gdzies kolo bialegostoku? moze ktos widzial slyszal?





[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-05-13 14:36:52 ]
  
 
Toz to musi normalnie kilometrami ryc dziury w asfalcie... Ogien... I nawet wjazdu w teren sie nie boi, wysoki skubaniec...
  
 
konstrukcja tego 128 ciekawa, ale ja zostawilbym z przodu McPhersony, chociazby od 131....
  
 
w zeszłym roku było głośno o takiej fioletawej syrence 4x4. autko miało zawieszenie silnik i płytę z łady niwy, nawet gdzieś tutaj były jej fotki