HAMULCE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam nastepujacy problem, dzisiaj robiłem czyszczenie hamulcow: wyjałem tłoczki przednie włozyłem nowe gumki wszystko poskłądałem i odpowietrzyłem tłoczek w obodowie rusza sie i cofa wiec to chyba dobrze ale jak załoze koło to przed wcale nie hamuje. Odpowetrzałem hamulce i nic nie pomaga. Mam zamiar odpowiertrzyc je jeszcze przy pompce,, wie kts moze o co chodiz ?? czemu tak sie dzieje ??
  
 
Zwróć uwage na to, czy w którymś momencie przy wypychaniu tłoczków nie zabrakło płynu w zbiorniczku. Jednym słowem kontroluj żeby było cały czas dolane bo jak braknie to zapowietrza się cały układ.
  
 
ano tak calu czas zostaw sobie odkrecony zbiorniczek i uruchom silnik i pohamuj sobie kilka razy w miejscu i potem dolej plynu zakrec chcwilke poszalej pohamuj i jeszcze raz sprawdz plyn

ps ja dzis tez robie z hamplami tyle ze w aso (zaje****cie drogo) ale coz, nie da sie juz samemu przynajmniej z bebnami bym sie nie podjal...
  
 
pytanie moze troche bezsensowne, bo zalezy od wielu czynnikow ale ile tak mniej wiecej wytrzymuja okladziny cierne w hamulcach bebnowych lukasa
  
 
Cyprys dobrze czytam niepodjął byś się robienia hamulcy w nubie?
Rzecz prawie wcale nieskomplikowana robiłem u ojca w lanosie , a one się raczej niczym nieróżnią!!!


POZDRO