Jak podpiac moretty prawidlowo??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam moretty tylko zastanawia mnie jak je podpiac zeby bylo gites...tzn ktore swiatla to drogowe, ktore postojowe, ktore krotkie....czy ktos sie moze orientuje??Pewnie doszedlbym sam ale wole zasiegnac rad doswiadczonych bo po co 2 razy ciaiac instalacje To sa takie same jak micab mial na sprzedaz chyba.
  
 
niewiem czy dobrze rozumiem...pytasz które klosze to jakie lampy tak ?? jeżeli tak to wewnętrzne lampy do drogowe, zewnętrzne to mijania i postojówka też tam jest.....
  
 
dokladnie o to mi chodzilo Dziekowa!!!
  
 
a w mk4 średnica lamp jest taka sama?
jeżeli tak to może przełóż sobie lampy na odwrót, będziesz wtedy miał inaczej jak wszyscy /może lepiej /
  
 
Cytat:
2005-05-17 15:30:36, slawas1 pisze:
a w mk4 średnica lamp jest taka sama? jeżeli tak to może przełóż sobie lampy na odwrót, będziesz wtedy miał inaczej jak wszyscy /może lepiej /


tak średnica jest taka sama......ale moim zdaniem nie będzie zbyt super, essik będzie wyglądał jakby miał zeza jak się będzie na mijania jechało

pozatym chyba im będą szerzej tym lepiej będą oświetlać drogę
  
 
hehe, z tego co kojarze to moretty /jak i lampki w rsie/ świecą tak kijowo że pewnie różnicy w doświetleniu drogi to za wielkiej by nie było /chyba że po regeneracji/

ale z zezem to masz chyba rację
  
 
wlasnie mnie martwi jak one swieca....z wygladu to jeden klosz jest pekniety z deka a odblysnik gites i nie zaparowane wiec tez gites...Tylko czy moretty z zasady nie sa gorsze jesli chodzi o swiecenie??
  
 
Są zdecydowanie gorsze A ja u siebie mam tylko zewnętrzne lampy wewnetrznych nie mam Ale za to zewnetrzne mam nowki sztuki igly
  
 
to cienizna delkatna...ale na lato to swiatlo niepotrzebne Coz, podebne i zobacze jak to swici a jakby co to chyba jak sie wsadzi od bety to bedzie reflektory same to bedzie lepiej ...
  
 
Cytat:
2005-05-17 19:00:19, rex pisze:
a jakby co to chyba jak sie wsadzi od bety to bedzie reflektory same to bedzie lepiej ...



i właśnie to bym na Twoim miejscu zrobił
  
 
Ricardo włożył do Mk4 od Audi.
  
 
ale ricardo ma całe lampy,
  
 
do morett wchądzą idealni
klosze od golfa 2
ta sama sre3dnica
pozdrawaim
  
 
Cytat:
2005-05-17 15:30:36, slawas1 pisze:
a w mk4 średnica lamp jest taka sama? jeżeli tak to może przełóż sobie lampy na odwrót, będziesz wtedy miał inaczej jak wszyscy /może lepiej /


Kodeks drogowy na to nie pozwala. Długie nie mogą być bardziej na zewnątrz niż mijania.
Ale pomysł oryginalny.
pozdrawiam
Arturek
  
 
Cytat:
2006-07-26 14:01:38, Arturek pisze:
Kodeks drogowy na to nie pozwala. Długie nie mogą być bardziej na zewnątrz niż mijania. Ale pomysł oryginalny. pozdrawiam Arturek



a w którym miejscu na to nie pozwala??

jeśli kojarzysz audi a3 po liftingu to ona ma właśnie mijania w środku a dlugie na zewnątrz
  
 
Witam
1.Pisałem z pamięci więc nie odpowiem który paragraf ale było to gdzieś w warunkach technicznych. teraz się zmieniło o tyle, że jeśli auto ma homologację europejską to już wystarcza. W domu sprawdzę dokładnie.
2. Jeśli chodzi o inny przykład - w kodeksie jest zapis, że awaryjne obowiązkowo muszą mieć kontrolkę koloru czerwonego a Focus nie ma bo ma homologację europejską
pozdrawiam
Arturek
  
 
co powiecie na takie szkła
gładkie
montowac takie czy zwykłe??
jesli bedziecie pewni na 100% to załoze na odwrót
  
 
Cytat:
2006-07-26 14:34:19, Arturek pisze:
Witam 1.Pisałem z pamięci więc nie odpowiem który paragraf ale było to gdzieś w warunkach technicznych. teraz się zmieniło o tyle, że jeśli auto ma homologację europejską to już wystarcza. W domu sprawdzę dokładnie. 2. Jeśli chodzi o inny przykład - w kodeksie jest zapis, że awaryjne obowiązkowo muszą mieć kontrolkę koloru czerwonego a Focus nie ma bo ma homologację europejską pozdrawiam Arturek



czyli kolejny raz nasze przepisy sobie, europejskie sobie a obywatel w kropce
  
 
Cytat:
2006-07-26 14:07:34, slawas1 pisze:
a w którym miejscu na to nie pozwala?? jeśli kojarzysz audi a3 po liftingu to ona ma właśnie mijania w środku a dlugie na zewnątrz


Witam ponownie
1. Kolega ma rację - zniknął przepis o światłach długich o którym wspominałem. Tak to jest pisac z pamięci - kiedys był taki przepis.
2. Warunki techniczne są tutaj:
warunki
3. Odnosnie Focusa mam rację (brak wymaganej kontrolki)
pozdrawiam
Arturek
  
 
Cytat:
2006-07-26 14:53:27, Arturek pisze:
Witam ponownie 1. Kolega ma rację - zniknął przepis o światłach długich o którym wspominałem. Tak to jest pisac z pamięci - kiedys był taki przepis. 2. Warunki techniczne są tutaj: warunki 3. Odnosnie Focusa mam rację (brak wymaganej kontrolki) pozdrawiam Arturek



jak tam nie wiem co w przepiesach jest
faktem jednak jest że a3 tak ma