Śląsk-UWAGA!! 25.05.2005 Katowice-Lotnisko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Uwaga Ślunzaki!
Prawdopodobnie (na 95% bo przecie może być trzęsienie ziemi )
25.05.2005 (Środa) wiozę brata na Lotnisko do Katowic.
Odlot samolotu jest ok. godz. 18.00

Więc uwaga na granatowego Esperaka.
  
 
Ja dzis w nocy o 3.00 będę na Pyrzowicach moim esperakiem,ale odwożę babcię
To może jakiś mini-zlocik?? Ślązaki co wy na to? I tak mieliśmy sie spotkać I kolegę przywitamy na naszej ziemi


[ wiadomość edytowana przez: basis dnia 2005-05-19 11:56:22 ]
  
 
Cytat:
2005-05-19 11:55:25, basis pisze:
.. To może jakiś mini-zlocik?? Ślązaki co wy na to?
I tak mieliśmy sie spotkać
I kolegę przywitamy na naszej ziemi





No jeśli idzie o mnie to ja bardzo chętnie sie z Wami spotkam.
Może gdzieś w pobliżu lotniska?
tak ok. 18.00?

P.S.
Już wiem, że jadę na 100%
  
 
W katowicach nie zagoscisz..tylko w Pyrzowicach... no chyba ze... poczekasz do wieczora i ktos ze slunska bedzie mial czas cie zobaczyc... ja moge sie gdzies stawic...
  
 
Cytat:
2005-05-20 08:34:26, Czarek_Rej pisze:
W katowicach nie zagoscisz..tylko w Pyrzowicach... no chyba ze... poczekasz do wieczora i ktos ze slunska bedzie mial czas cie zobaczyc... ja moge sie gdzies stawic...


No niby tak. Port lotniczy jest w Pyrzowicach.
No ale do Katowic to przecie rzut beretem
A ja z miłą chęcią spotkam się z kimś z bractwa Klubowego ze Śląska.
Bo skoro juz będę w okolicy

Więc jeśli jesteście chętni na takie małe spotkanko to podajcie jakieś miejsce (mile widziana mapka).
A godzina, to najlepiej 18.00-18.30
  
 
25,05 pracuje do 18.00, więc jeśli chodzi o mnie to z miłą chęcią się spotkam.
Jeśli zaś chodzi o miejsce to może ktoś z pozostałych Ślązaków się wypowie gdzie najwygodniej?
  
 
Szkoda, że ten wyjazd trfił mi się właśnie tak niefortunnie w środku tygodnia.
Zapwene jak by to była niedziela to więcej by było chętnych do spotkania.
A może i nie

To jak Basiu i Czarku gdzie się spotykamy?
  
 
Oj Ślązaki się nie popisują wypowiedziami
Proponuję lotnisko ale Muchowiec, co wy na to? Najlepszy dojazd nawet dla Ciebie Kisztanku,ale z mapką problem, nico nie mogę znaleźć
  
 
Jestem jak najbardziej za Srodę prawdopodobnie będę miał wolną
I juz śpieszę z mapką dojazdu na lotnisko Muchowiec w Katowicach


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Jak bedzie taka mozliwosc to przyjade.. choiazby na chwile.. nie wiem czy espero czy truckiem.. bo moi rodzice chcą wyjechac... ale to sie okaze dopiero w srode... 18:00 Lotnisko Muchowiec.
  
 
Hej jamyślę że liepiej zostać przy lotnisku w pyrzowocach !! bo jesli odlot samolotu jest o 18 !!! to do katowic dojedzie na 19-tą !!!!.
A tak wszyscy chętni by mogli sięspotkać np około 18-tej popatrzeć na samoloty i na pędzące espera !!!.

Odloty zawsze sięopóżniają !!!

Raffsa

JESTEM ZA!!
  
 
Cytat:
2005-05-22 11:56:40, raffsa pisze:
..."jamyślę że liepiej zostać przy lotnisku w pyrzowocach"...


To siem nazywa "pójście na łatwiznę" ...(uwaga! dotyczy wyłącznie Rafała raffsy )

Może faktycznie uda na się spotkać?.....Pyrzowice nie tak wcale blisko Katowic ale...dzięki temu mogło by być ciekawiej

Niooo..pozyjemy, zobaczymy
  
 
Rafałku nie zawsze się spóźniają Byłam w piątek nad samiusieńkim ranem w Pyrzowicach i odlot nie spóźnił się ani minutki,a poza tym osoba która leci około godziny wcześniej znika z oczu i nie każdemu chce się czekać ,żeby zobaczyć jak startuje sam samolot
Dla mnie obojętnie gdzie, choć wolałabym na Muchowcu gdyż pracuję do 18.00,zazwyczaj wychodzę później a też trzeba dojechać, także byłabym "trochu" spóźniona
  
 
Mi się poprostu wydaje że mylicie lotnisko muchowiec a lotnisko pyrzowice !!! to jest odległość około 40km !!! więc żeby z pyrzowic dojechać na muchowiec trochę mu to czasu pochłonie !!

Basia a co się tyczy opóżnien !! to rano jest inaczej a w dzień jest inaczej !! jakieś 2 - tygodnie temu byłem w pyrzowicach to samolot przyleciał na czas ale odlot się opóżnił o 25 minut bo usiał zatankować i zmieniła się załoga.

do pyrzowic mam 25km !!! samoloty nad miasteczkiem już podwozie wyciągają !! a na muchowiec mam 35 !! więc różnica żadna !!!ale patrze Basiu i Bogdanie praktycznie !!!. bo na 19 w katowicach to będzie tylko same katowice !!!. tymbardziej w środę !!!

Raffsa
  
 

Qrwa, qrw, qrwa!!!!!!!!!!!!



Co za pieprzona firma

Właśnie się dowiedziąłem, że o urlopie w środę , to mogę sobie tylko pomażyć.


No i jak tu być pacyfistą?
Ale jestem wpieniony!!!!!!

Musze ochłonąć, ide na kawe.

Przepraszam wszystkch zainteresowanych
Wilka szkoda, że nie będę mógł się z Wami spotkać.
Ale na 100% na wakacjach sobie to odbiję.
Po cichutku planuje sobie traskę "śladami naszego Papy"
Ale cit, żeby nie zapeszyć.
  
 
  
 
no to pieknie a miało być tak fajnie

Raffsa
  
 
Ach te okropne szefostwo
  
 
Raz jeszcze bardzo Was wszystkich przepraszam.

Na całe szczęście udało już mi sie załatwić dla brata zastępczy transport.
Bo to było dla mnie dziś piorytetem.

A co do szefa, podobno nie wolno narzekać, bo może trafić się gorszy
jedyna pociecha jest taka, że zawsze mam płacone na czas i za każdą godzinkę.
  
 
to moze skoro juz poruszony temat, na slasku jakis zlocik zainicjujemy? ja bym sie w koncu pewnie stawil... z naklejka i po poprawkach lakierniczych juz nie ma wstydu