Zerowanie ilosci kilometrow do serwisu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam pytanko czy jest jakas metoda (np kluczyk plus jakas kombinacja) aby wyzerowac stan licznika wskazujacego ilosc pozostalych kilometrow do wizyty serwisowej oraz znaczek kluczyka w peugeocie 206 ?? prosze o cenne rady ))
  
 
Heh wiem jak się to w Vito robi, ale to chiba nie to
  
 
do zerowania np w 306 mk2 sluzy guzik na licznikach (ten zerownik). Nie pamietam, chyba trzeba go dluzej potrzymac, i potem wciskac... - nie pamietam, musze u tatki w instrukcje zerknac. Zreszta - ram udalo mi sie u niego niechacy taki myk zrobic. W kazdym razie - na pewno robi sie to tym cypkiem od licznikow. A sekwencje podam za jakis czas, jak te instrukcje wygrzebie. i chyba trzeba to zrobic w pozycji acc.
  
 
no wiec adasco bylbym Tobie bradzo wdzieczny jakbys sie dokladnie dowiedzial jak ta procedurka wyglada i z niecierpliwoscia czekam na info Pozdrawiam

PS sam tez pokombinuje
  
 
Wciskasz włącznik do kasowania kilometrów przy wyłączonej stacyjce i trzymasz potem załączasz stacyjke i pojawia ci sie na wyswietlaczuodliczanie do tyłu jak dojdzie do zera masz ustawione na 30 000 i kluczyk znika .
pozdrawiam
  
 
kicek47 dziekuje bardzo za metode ktora zadzialala wszystko poszlo tak jak napisales, pozdrawiam