Czy ktoś znalazł foty następcy obecnego modelu Avensis?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na stronie oficjalnej jest szkic, z bardzo agresywnym przodem, ale nie wiem, czy to jedna z propozycji obecnego modelu, która odpadła, czy też zapowiedź formy po liftingu?
  
 
Nowy Ave pojawi się najprawdopodobniej w 2007 roku, więc jest nieco za wcześnie na jakieś szpiegowskie zdjęcia, przynajmniej ja niczego takiego nie znalazłem.

Ave powstaje w Europie, więc nawet zdjęcia nowych modeli japońskich czy amerykańskich, nie muszą niczego sugerować.

Możesz podać stronę, na której jest szkic?
  
 
Jest na oficjalnej stronie toyoty:

http://www.toyota.pl/u235/navi/98289/

Lampy i grill jest prawie identyczny jak w nowym yarisie, więc możliwe że taki będzie efekt liftingu (niekoniecznie dopiero 2007). raczej nie rzadziej niż co trzy lata coś na masce modyfikują...
  
 
Nawet fajnie im wyszło, tylko że to jest rysunek, a co będzie?

  
 
POdoba mi się to zdanie
Cytat:
legendarna Carina E – jeden z najbardziej poszukiwanych obecnie samochodów używanych. Sukces, jaki na ryku wtórnym odniosła Carina E, jest nie tylko wynikiem przysłowiowej trwałości i niezawodności, ale także estetyki nadwozia, zdolnej oprzeć się przejściowym trendom.

  
 
  
 
I chyba się co do tej estetyki zgodzę. Tak to już jest zauważyłem, że pierwsze modele najczęściej stanowią estetyczną spóność. Późniejsze retusze często psują ten efekt. Przyznam że Carine E podoba mi się bardziej niż moja "przeróbka" Cariny , czyli Ave I.
  
 
Wiedziałem, że ten kształt śwateł już gdzieś widziałem, a to Mercedes CLS

rysunek nowej Toyoty Ave:




Mercedes CLS:

  
 
No niezłe porównanko. Ale czemu nie? Ja bym się nie obraził...

Patrze sobie teraz na to wielko logo toyoty i się zastanawiam, dlaczego wsdzili do koła łeb wikinga...
  
 
Wiking nie wiking, ale jak jakości chłopaki z Toyoty nie poprawią, to mając do wyboru Avensisa i resztę świata, w tej zamej cenie wybiorę niestety Acorda lub Mazdę 6.
  
 
Uderzajace podobienstwo
  
 
Cytat:
Wiking nie wiking, ale jak jakos´ci ch?opaki z Toyoty nie poprawia˛, to maja˛c do wyboru Avensisa i reszte˛ s´wiata, w tej zamej cenie wybiore˛ niestety Acorda lub Mazde˛ 6.


Jackal, czytasz w moich myslach