[FOTKI]Mini zlocik (streetracingowy) W-wa 31.05.05r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pare fotek z mini zlociku (niestety z osób do których dzwoniłem nikt nie mógł przyjechać lub nie odbierał tel. szkoda...)


Norbi ładny ten twój Mercedes, kurde nawet mi kolorem pasuje do T-shirt'u !


Klubowy Viper u mnie pod klatką


Streetracing czas rozpocząć


Kurcze znam ten samochód, tylko skąd??


Viper i Calibra


Inne ujęcie


Tak to jest jak się jeździ Passatem 1.8T lub innym wynalazkiem


W tle Honda 2.2L


Zlocik klubu Fiata Punto (i nie tylko) - streetracing non-stop


Coooo.... obniżyliśmy Vipera ??


Co ty wiesz o Espero...


Niestety tylko kilka fotek ze względu, że ciemno się zrobiło i nie zdjęcia nie wychodziły dobrze Szkoda bo było co kręcić później np. jak Calibra (z dwoma pasażerami na pokładzie "wciąga" Espero Viper i Alfe 1.9JTD
 
 
Ta alfa JTD to mnie dopiero wyprzedzila jak zapiolem 4 bieg. co do skilowania mnie niema czym sie chwalic ale diesla i owszem a gdzie jest boski filmik?
  
 
Cytat:
2005-06-01 18:35:00, Bartek1112 pisze:
a gdzie jest boski filmik?



Ten jak jechaliśmy na Sadybę ?? Jeżeli tobie o niego chodzi to go skasowałem bo stwierdziłem, że nie będe już kompletnej wioski robił
 
 
ładny esperal.. prawie taki jak mój
  
 
A gdzie się bawiliście? Już od dawna szukam nocnych zabaw samochodami ale ostatnie które widziałem były na wólce i zakończyły sie wizyta policji.
  
 
Cytat:
2005-06-09 11:47:49, KOPER pisze:
A gdzie się bawiliście? Już od dawna szukam nocnych zabaw samochodami ale ostatnie które widziałem były na wólce i zakończyły sie wizyta policji.



Niestety o "SR" nie wolno i się nie mówi głośno. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to pisz na priv.
 
 
a dla mnie SR to coraz bardziej zabawa dla bogatych szczeniaków

techniki w tym za grosz, jechać prosto każdy umie, a odpowiednio szybkiej zmiany biegów można się nauczyć
  
 
Cytat:
2005-06-10 00:29:31, Tomek-Mydlowski pisze:
a dla mnie SR to coraz bardziej zabawa dla bogatych szczeniaków techniki w tym za grosz, jechać prosto każdy umie, a odpowiednio szybkiej zmiany biegów można się nauczyć



Niestety przyznam rację

Podobnie dzieje się z tym co do niedawna można było jeszcze nazwać "prawdziwym" tuningiem oraz "prawdziwymi ludźmi".

Do tego wniosku doszedłem już jakiś czas temu, jednak uważam że każdy kto po prostu lubi motoryzację ma podobne opinie.

W chwili obecnej to po prostu moda, kolejny gadżet. Z tuningiem sprawa ma się podobnie jak z telefonami komórkowymi - fajnie jest mieć wyróżniające się i najlepiej szybkie auto, aby się wylansować. Nie ważne, że nawet nie wiem gdzie otwiera się maskę, a o lokalizacji bagnetu poziomu oleju wogóle zapomianjąc.

Wszystko to co kilka lat temu wyróżniało pasjonatów, stało się tak powszechne jak jedzenie w McDonald' s- ie.

Wszystkie "głośne" wyścigi to raczej zawody mechaników. Kto może więcej "włożyć" w auto - pojedzie szybciej.

Echh, szkoda słów

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Cytat:
2005-06-10 00:29:31, Tomek-Mydlowski pisze:
a dla mnie SR to coraz bardziej zabawa dla bogatych szczeniaków



Też prawda też prawda Jako, że należe do najbogatszych szczeniaków to jeżdzę najnowszym Mercedesem SLR i się streetracinguje
 
 
Cytat:
2005-06-10 09:26:14, Norbi69 pisze:
Też prawda też prawda Jako, że należe do najbogatszych szczeniaków to jeżdzę najnowszym Mercedesem SLR i się streetracinguje



a faktycznie ścigasz się tym swoim Mesiem
  
 
Cytat:
2005-06-13 08:46:04, -JACO- pisze:
a faktycznie ścigasz się tym swoim Mesiem



Ten Mesio nie służy do wyścigów tylko powolnego objazdu miasta, więc odpowiedź brzmi nie i nie zamierzam.
 
 
i słusznie...