Zaproszenie na międzyklubowy zlot FSO - Czerniewice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na ogólnopolski międzyklubowy zlot FSO w Czerniewicach 16-17 lipca
Wiem że FSO AK nie będzie tam oficjalnie reprezentowane ale każdy z klubowiczów będzie bardzo mile widziany

Wiecej informacji na stronie

I Ogólnopolski miedzyklubowy zlot FSO
  
 
Czy ktoś z klubu się wybiera???????
  
 
hej mowisz czerniewice? jezeli to te kolo tomaszowa maz to przyjade daj znac o ktorych czerniewicach mowisz
  
 
Cytat:
2005-06-08 18:00:56, EL_TORO pisze:
hej mowisz czerniewice? jezeli to te kolo tomaszowa maz to przyjade daj znac o ktorych czerniewicach mowisz



a sam do tego nie dojdziesz klikając na link dotyczący zlotu?
  
 
Tak chodzi dokłądnie o te koło Łodzi
Sorki że tak długo odpowiadałem ale zaliczyłem pad kompa
  
 
dziekujemy za zaproszenie, jednak oficjalnej delegacji fsoak nie bedzie. kto ma ochote niech jedzie, jednak z naszej strony zaden grupowy wyjazd nie bedzie organizowany. pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-06-05 18:54:16, MILES125 pisze:
Czy ktoś z klubu się wybiera???????


Ja się chyba wybiorę (ostatnie 2 razy byłem).
  
 
Jak mi sie poszczesci (woz bedzie na chodzie i bede mial czas) to bede, jak ostatnio
  
 
Szanowny panie Prezesie PAGAN
Wiem (niestety) że nie będzie oficjalnej delegacjo (szkoda) ale i tak każdy z was będzie bardzo mile widziany



  
 
Jak mnie żona puści z synem to będę no i oczywiście muszę mieć wolny wekend
  
 
Może nie uda mi się wyrwać na 2 dni, ale na 99,99 % przyjadę na sobotę. I w związku z tym mam pytanie na temat opłaty, jaką kwotę musiałbym wpłacić za 5 godzin pobytu na zlocie?
  
 
Będę się starał być przed 12 w Czerwienicach, aby zdążyć na przejazd do Tomaszowa.
  
 
No to 3 już jest...
  
 
I ja w swoim imieniu serdecznie zapraszam każdego klubowicza z osobna jak i cały klub. Nawet "panów prezesów"

Byłaby okazja siąść we wspólnym gronie, wymienić się spostrzeżeniami i kto wie może przy butelcynie zakończyć odwieczne spory międzyklubowe. W końcu nie ma to jak porządny "integrator"
  
 
Mnjie od dawna przekonuje kolega Czaku i jeśli nie będzie nic na przeszkodzie to też ruszę na wasz zlot.A co!!
  
 
Ja również jadę.
  
 
Cytat:
2005-06-30 10:22:19, Leeyo pisze:
Ja również jadę.


No to 4 juz jest...
  
 
Na którą godzinę planujecie przyjazd do Czerniewic?
Było by fajnie jak byśmy się stykneli przed samymi Czerniewicami i razem wjechali na zlocik
  
 
HE HE
Wyglada na to że mniej oficjalna delegacja sie szykuje :p
Jeszcze nam kolumną wjadą na spot :p:p
A serio - na prawde - może wreszcie zakonczy sie dziwna niechęć klubowiczów AK do PTK i odwrotnie - przecież większosć nawet nie wie o co chodzi
Wam pasuje AK - Swietnie macie dobry prężnie działający klub
Ja wybrałem PTK - i też mi tu dobrze - i co inny jestem ??
Mam tylko nadzieję że znowu jakieś kłótnie z tego nie wyjdą :p:p
Opijemy to w Czerniewicach i już
  
 
Cytat:
2005-06-05 04:48:49, RATMAN pisze:
I Ogólnopolski miedzyklubowy zlot FSO



Mogę się dopieprzyć? Nieważne, i tak to zrobię.
W tytule strony jest czeski błąd.