Przód MK VI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie mam zainstalowac w miejsce oryginalnych glośników

i jak ktoś zna głębokość i średnicę

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: porter dnia 2005-06-07 08:58:11 ]
  
 
Tu coś można znaleźć.

Co do głębokości ja wstawiłem głośniki o grubosci 66 mm oparte na 45 mm MDFu, ale mam naciągnietą tapicerkę i musiałem podciąć zasłony od głośników!
  
 
Ja wstawiłem 16.5 Hertza (61mm głębokości) ale na 2x18 mm płycie wiórowej.....no i tapicerka ciężko bo ciężko ale dała się założyć po pewnym pogrzebaniu przy wkrętach mocujących....obyło się bez podcinania maskownic
Ale teraz gdybym to robił jeszcze raz to dałbym jednak 2x16 i pewnie by wystarczyło a i boczek drzwi lepiej by naszedł na swoje miejsce
  
 
Ja u siebie w drzwiach mam 13 Sony w standartowych miejscach na płycie MDF i na dole 16,5 Hertze w tashkach no i syczki pod szybko. jak dla mnie rewelka.

  
 
Cytat:
2005-06-07 12:33:46, Maniurka78 pisze:
Ja u siebie w drzwiach mam 13 Sony w standartowych miejscach na płycie MDF i na dole 16,5 Hertze w tashkach no i syczki pod szybko. jak dla mnie rewelka.


Tylko, ze Ty masz elektryczne szybki Takie panele odpadaja jezeli na drzwiach wisi korbka...

Poza tym ja wole montowac CA tak, zeby nic nie bylo widac... Po co kusic los...

PS. Dziekuje za zalozenie nowego dzialu... Teraz to bedzie moja ulubiona czesc forum
  
 
Niesty Ci z korbkami mają gorzej... ale ja niedługo spróbuję w Escorcie zrobić zamkniętą skrzynię z drzwi.

Tylko że trzeba będzie porzeźbić!!!