Nowy cennik i konfigurator Isuzu D-MAX

Nowy cennik i konfigurator Isuzu D-MAX10.11.2017
Isuzu Automotive Polska wprowadziło nowy cennik dla modelu D-MAX 17MY. Nowy cennik obejmuje atrakcyjne rabaty, aż do 8.000 zł netto na modele z rocznika 2017.

Isuzu Automotive Polska wprowadziło nowy cennik dla modelu D-MAX 17MY. Nowy cennik obejmuje atrakcyjne rabaty, aż do 8.000 zł netto, na modele z rocznika 2017.

Rabaty dotyczą wszystkich trzech wersji nadwoziowych oraz wersji specjalnych takich jak PRIME, HUNTER i URBAN. Do wszystkich nowych modeli D-MAX można dokupić atrakcyjne pakiety serwisowe ISUZU Care 20 oraz Care 60.

Wraz z nowym cennikiem pojawił się też zupełnie nowy konfigurator D-MAX dostępny na stronie www.isuzu.com.pl

Isuzu D-MAX

Multimedialny konfigurator obejmuje wszystkie, aktualnie dostępne wersje Isuzu D-MAX wraz z szeroką ofertą wyposażania dodatkowego. Potencjalny nabywca może zamówić wersję, odpowiadającą dokładnie jego potrzebom. Nasi autoryzowani dealerzy oferują także specjalne modyfikacje, o których można przeczytać na naszej stronie www w zakładce POJAZDY SPECJALISTYCZNE.

Isuzu D-MAX to prawdziwy samochód terenowy z wytrzymałym napędem 4x4, który nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań jakie stawiają przed nim jego użytkownicy. To także doskonałe auto do rodzinnej turystyki oraz holowania dużych i ciężkich przyczep.

Źródło: Isuzu