MotoNews.pl

Isuzu D-Max DARK elegancki wygląd i mroczny charakter

26 listopada 2014

Kategoria | Auto firmowe  Premiery
Marka, model | ,
isuzu

Specjalna edycja Isuzu D-max Dark to samochód dla ludzi ceniących sobie ciekawy design. Łączy delikatną biel i charakterne, czarne dodatki, które zdradzają mroczną stronę jego duszy. Czarne orurowanie, czarne felgi aluminiowe, relingi i progi boczne, czarna jest również nakładka zderzaka przedniego i nakładki boczne. Całości dopełniają przyciemnione szyby. To auto będzie się doskonale wyróżniać w miejskiej scenerii, przyciągać wzrok i błyszczeć. Jak każda inna wersja Isuzu D-Max Dark potrafi pokazać pazur w terenie i jest godnym zaufania kompanem na trasie.

Isuzu D-Max Dark jest oparty na wersji LSX, wyposażonej w skórzane pokrycie kierownicy i uchwytu dźwigni zmiany biegów, automatyczną klimatyzację, dzieloną i składaną tylną kanapę, skórzaną tapicerkę, ogrzewanie przednich foteli, bluetooth oraz system audio sterowany z kierownicy. W standardzie są wszelkie systemy bezpieczeństwa – zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), stabilizacji toru jazdy (ESC), kontroli trakcji (TCS), przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne. Ponadto auto ma teleskopową kolumnę kierowniczą, z regulacją kąta pochylenia, wspomaganie kierownicy oraz elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby i system zapobiegający przytrzaśnięciu palców.

W wersji Isuzu D-Max Dark znajdą się również wykładzina przestrzeni ładunkowej i pokrywa z tworzywa i czujniki parkowania.

Dodatkowo wersję będzie można wzbogacić o metalizowany lakier i pakiet Joy z systemem multimedialnym z nawigacją, dodatkowymi głośnikami i kamerą cofania.

Jak w każdym innym przypadku przy zakupie Isuzu D-max w wersji Dark obowiązuje 5 lat gwarancji i Assistance.

Zdjęcia: Isuzu