Jeep z dwoma zwycięstwami w 4x4 Of The Year 2021

 Jeep z dwoma zwycięstwami w 4x4 Of The Year 202111.01.2021
Jeep Wrangler zdobywa nagrodę specjalną "Off-Road Award". Jeepowi Renegade’owi przyznano tytuł najlepszego małego SUV-a dla niedawno wprowadzonego hybrydowego modelu 4xe plug-in.

W roku, w którym obchodzone będzie 80-lecie marki Jeep®, brytyjskie czasopismo "4x4 Magazine” nagrodziło zarówno Wranglera, jak i Jeepa Renegade w plebiscycie "4x4 of the Year”, sponsorowanego przez BFGoodrich.

Jeep Wrangler po raz kolejny zdobył nagrodę "Off-Road Award”, zajmując miejsce na podium w specjalnej kategorii, która dotyczy wyłącznie osiągów samochodów w terenie. Jury złożone z branżowych ekspertów, doceniło przede wszystkim prostotę Wranglera i jego wszechstronność zarówno, by przeprawić się przez nieprzewidywalne afrykańskie tereny, jak i pokonać wyboistą autostradę M25 w Londynie.

Jeep
Jeep Renegade 4xe 2021

Jeep Renegade zdobył tytuł "Najlepszego Małego SUV-a”, a jury uznało jego nową wersję 4xe z napędem hybrydowym plug-in za wyróżniającą go na tle silnej konkurencji w tej kategorii.

Co roku, zespół ekspertów z "4×4 Magazine”, jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4×4, testuje dużą liczbę pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowych producentów. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii "Performance SUV” i "Best Off-Roader”. Nagrody specjalne dotyczą kategorii "Best Value”, "Off-Road Award” oraz „Producent Roku Samochodu 4×4″.

Źródło: Jeep