Nowy Jeep Grand Cherokee z nagrodami na rynku amerykańskim

Nowy Jeep Grand Cherokee z nagrodami na rynku amerykańskim23.03.2022
Jeep Grand Cherokee piątej generacji, doceniany za swoje legendarne możliwości 4x4, doskonałe prowadzenie na drodze, wysokiej klasy stylistykę oraz kunszt wykonania.

Jeep Grand Cherokee to globalny, flagowy model, który wprowadza markę Jeep® w nową erę wyrafinowania klasy premium, innowacyjnych technologii, zaawansowanych możliwości 4x4 i elektryfikacji.

Nowy Jeep Grand Cherokee jest już oferowany w Ameryce Północnej, a jeszcze w tym roku zadebiutuje w Europie, w tym na polskim rynku.

Nowy model z powodzeniem opiera się na dziedzictwie Grand Cherokee, najczęściej nagradzanego SUV-a w historii, odnosząc dalsze sukcesy i zdobywając kolejne nagrody oraz wyróżnienia na rynku północno-amerykańskim.

Jeep Grand Cherokee 2022

Kultowy Jeep Grand Cherokee piątej generacji, znany ze swoich legendarnych możliwości 4x4, doskonałego prowadzenia na drodze, wysokiej klasy stylistyki oraz kunsztu wykonania, zdobył na początku 2022 roku najwyższe wyróżnienia w kategorii SUV w dorocznym konkursie „The Car Connection”, „The Best SUV to Buy 2022”, czyli na najlepszy samochód do kupienia.

„The Car Connection” docenił nowego Jeepa Grand Cherokee, za jego zwiększoną pojemność wnętrza, funkcje bezpieczeństwa nowej generacji, wysokiej klasy udogodnienia oraz nowy hybrydowy zespół napędowy typu plug-in. Inne godne uwagi atrybuty wg. „The Car Connection” to: jeszcze bardziej zwinne i wydajne układy napędowe, przestronna wersja trzyrzędowa po raz pierwszy w historii oraz całkowicie nowe, luksusowe wnętrze, w którym zastosowano nowoczesne, ręcznie wykonane materiały i najwięcej dostępnych w tej klasie rozwiązań technologicznych.

Kolejne wyróżnienie dla kultowego Jeepa Grand Cherokee, to „Autotrader’s Best New Cars for 2022”, czyli czołowe miejsce wśród najlepszych nowych samochodów na rok 2022 według „Autotrader”.

Jeep Grand Cherokee 2022

Lista najlepszych nowych samochodów na rok 2022 składa się z 12 pojazdów wybranych przez zespół ekspertów „Autotrader”, którzy zbiorczo przetestowali i uszeregowali nowe modele, stosując szereg kryteriów, w tym pojazdy, które ich zdaniem oferują znaczącą wartość lub są przełomowe pod jakimś innym względem. „Jeep® Grand Cherokee od dawna cieszy się popularnością zarówno wśród miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i mieszkańców przedmieść. Jest idealnym pojazdem do odkrywania tego rodzaju życia, które zaczyna się tam, gdzie kończy się chodnik, ale z odrobiną dodatkowej przestrzeni” – powiedział Brian Moody, redaktor naczelny „Autotrader”. „Jeep sprawił, że Grand Cherokee „dorósł”, wprowadzając dwie piękne wersje: standardową Grand Cherokee dostępną teraz z elektrycznym hybrydowym układem napędowym typu plug-in 4xe oraz pierwszą wersję trzyrzędową Grand Cherokee L”.

Wraz z kolejnym wyróżnieniem przyznanym przez amerykański magazyn „MotorWeek” nowy Jeep Grand Cherokee kontynuuje tegoroczną imponującą passę nagród.

Oferowany na rynku północno-amerykańskim nowy, trzyrzędowy Jeep Grand Cherokee L, SUV klasy premium, zdobył tytuł „Najlepszy SUV” w corocznym, prestiżowym konkursie „MotorWeek Drivers" Choice Award”. Konkurs organizowany jest przez amerykański magazyn telewizyjny „MotorWeek” i są w nim wybierane najlepsze nowe samochody osobowe i pick-upy roku.

Jeep Grand Cherokee 2022

Magazyn „MotorWeek” uznał Jeepa Grand Cherokee L 2021 za najlepszego SUVa, doceniając jego większą przestrzeń, systemy bezpieczeństwa nowej generacji, doskonałe właściwości jezdne, nowe, luksusowe wnętrze, w którym zastosowano nowoczesne, eleganckie materiały oraz największą w tej klasie ilość innowacji technologicznych. W corocznym konkursie „Drivers’ Choice Awards” samochody są oceniane z punktu widzenia kupującego, mając na celu wybranie najlepszych nowych samochodów osobowych i pick-upów oraz tworząc tym samym praktyczny przewodnik zakupowy.

„The Car Connection”

„The Car Connection” (www.thecarconnection.com) jest najłatwiejszym miejscem do badania i kupowania samochodów online na rynku północno-amerykańskim. Strona ułatwia wyszukiwanie samochodów dzięki unikalnej ocenie „TCC Rating", jasnej wartości liczbowej opartej na 10-punktowej skali, która odzwierciedla ogólną opinię naszych ekspertów motoryzacyjnych na temat każdego pojazdu.

„The Car Connection” jest częścią „Internet Brands Automotive Group” (www.internetbrandsauto.com), jednego z największych zbiorów własności motoryzacyjnych w Internecie, w tym pionierskiej strony internetowej CarsDirect.com i zbioru ponad 130 stron internetowych dla entuzjastów motoryzacji. Łącznie, Internet „Brands Automotive Group” dociera do ponad 35 milionów unikalnych użytkowników każdego miesiąca.

Jeep Grand Cherokee 2022

„Autotrader”

„Autotrader” jest najbardziej rozpoznawalną marką oferującą ogłoszenia motoryzacyjne, z najbardziej zaangażowaną grupą odbiorców kupujących samochody na rynku. Jako największy autorytet w dziedzinie wiedzy o konsumentach motoryzacyjnych oraz ekspert w dziedzinie marketingu online i mobilnego, „Autotrader” sprawia, że zakupy samochodów są łatwe i przyjemne dla dzisiejszego klienta, który chce znaleźć lub sprzedać idealny samochód nowy, używany lub z certyfikatem „Certified Pre-Owned”. „Autotrader” jest marką należącą do „Cox Automotive™”. „Cox Automotive” jest spółką zależną firmy „Cox Enterprises”. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://press.autotrader.com.

„MotorWeek”

„MotorWeek” jest w USA najdłużej emitowanym i niezwykle cenionym programem telewizyjnym o tematyce motoryzacyjnej. Debiutując w 1981 roku, „MotorWeek” zapoczątkował nowy gatunek telewizyjny, stając się pierwszą cotygodniową serią oferującą skierowane do konsumentów recenzje samochodów i ciężarówek, porady dotyczące pielęgnacji samochodów oraz najnowsze wiadomości z branży motoryzacyjnej. Produkowana przez „Maryland Public Television” (MPT), wielokrotnie nagradzana seria doczekała się już 41. sezonu. Zdobywca wielu nagród dziennikarstwa motoryzacyjnego, „MotorWeek” jest wiarygodnym i zaufanym źródłem wiadomości motoryzacyjnych w telewizji i w Internecie. Fragmenty programów są dostępne dla widzów na stronie internetowej programu MotorWeek.org i na jego kanale YouTube, youtube.com/MotorWeek. Fani mogą polubić „MotorWeek” na Facebooku, a także śledzić serię na Instagramie i Twitterze.

Źródło: Jeep