Nowe kolory dla Jeepa Wranglera 2023

Nowe kolory dla Jeepa Wranglera 202320.07.2022
Można już składać zamówienia na Wranglera z roku modelowego 2023 w kolorach Earl i Reign. Marka Jeep cały czas odświeża swoją paletę kolorów.

Marka Jeep cały czas odświeża swoją paletę kolorów, umożliwiając swoim entuzjastom zamówienie spersonalizowanego samochodu prosto z fabryki dzięki nie jednemu, ale dwóm nowym kolorom nadwozia dostępnych dla Jeepa Wranglera z roku modelowego 2023: Earl i kolor limitowany Reign.

Zaprezentowany po raz pierwszy w samochodzie koncepcyjnym Gladiator Farout w 2020 roku, Earl, wyróżniający się odcieniami szarości z nutą akwamaryny, debiutuje jako kolor nadwozia dla gamy Wranglera z seryjnej produkcji po raz pierwszy dla samochodów z roku modelowego 2023.

Kolor fioletowy, ostatnio oferowany w modelu JK Wrangler 2018, powraca pod nazwą Reign dla modelu roku 2023. Przyciągający wzrok Reign, dostępny w limitowanej serii w roku modelowym 2023, przypadnie do gustu wszystkim klientom lubiącym fiolet.

Jeep Wrangler 2023

„Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii na temat koloru Earl, kiedy zadebiutował on w samochodzie koncepcyjnym Gladiator Farout, a my staramy się dostarczać to, czego oczekują nasi klienci” – powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep na region Ameryki Północnej. „Limitowane kolory, jak Earl i Reign, przyciągają ogromną rzeszę entuzjastów, ponieważ są intrygujące, autentyczne i wyróżniają się, podobnie jak cała społeczność Jeepa”.

Earl i Reign dołączają do szerokiej gamy żywych i wyjątkowych kolorów oferowanych dla modelu seryjnej produkcji, podkreślając wyjątkowość i atrakcyjność Jeepa Wranglera dzięki specjalnej palecie kolorów prosto z fabryki. Oferowany dla wszystkich modeli Wranglera, Earl, będzie dostępny dla całego roku modelowego 2023. Limitowaną edycję koloru Reign można zamawiać od teraz do października.

Nowe kolory dołączają do palety barw dostępnej dla roku modelowego 2023, do której należą już: Firecracker Red, High Velocity, Hydro Blue, Sarge Green, Silver Zynith, Sting Gray, Granite Crystal, Black i Bright White.

Źródło: Jeep