Jeep Avenger atrakcją Camp Jeep PL 2023

Jeep Avenger atrakcją Camp Jeep PL 202301.06.2023
W połowie czerwca odbędzie się 9. edycja legendarnego zlotu miłośników aut z siedmioszczelinowym grillem - Camp Jeep PL. Co roku impreza cieszy się ogromnym powodzeniem, a miejsca wyprzedają się w ciągu kilku godzin.

Jeep to nie tylko kultowe samochody 4x4, ale też synonim wolności i pasji podsycanych z każdym przejechanym kilometrem. To marka, która przyciąga pasjonatów szukających wyzwań na łonie natury. Wreszcie to symbol społeczności, która kusi przygodą, doskonałą zabawą i przyjaźniami zawiązywanymi na lata. Właśnie taka atmosfera panuje na Camp Jeep PL, którego tegoroczna, już 9. edycja odbędzie się w połowie czerwca na Warmii i Mazurach, w Kadynach.

Camp Jeep PL

Tradycyjnie na Camp Jeep PL nie może też zabraknąć wydarzenia specjalnego. W tym roku atrakcją będzie m.in. Jeep Avenger – pierwszy w pełni elektryczny Jeep. W kwietniu, podczas otwierającego sezon zlotu Jeep Sunrise, również organizowanego przez Jeep Owners Group Poland, uczestnicy mieli okazję zwiedzić fabrykę w Tychach, w której produkowany jest Jeep Avenger. Teraz podczas Camp Jeep PL będą mieli okazję zasiąść za jego kierownicą i osobiście przekonać się o jego zaletach.

Ten produkowany w Polsce model został stworzony przez Europejczyków, dla Europejczyków. Jeep Avenger, od momentu swojej premiery, otrzymał wiele prestiżowych branżowych nagród i wyróżnień, włącznie z międzynarodowym tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023.

Camp Jeep PL

Nowy Avenger to kompaktowy SUV mierzący zaledwie cztery metry, który niezwykle udanie łączy kompaktowe wymiary z funkcjonalnością, możliwościami w zakresie łączności i wspierającymi kierowcę nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Jego zaawansowane systemy zarządzania trakcją Selec-Terrain® i kontroli zjazdu ze wzniesienia Hill Descent Control pozwolą dostosować się do każdych warunków na drodze, a duży prześwit zachęca do zjechania z asfaltu.

Całość wieńczy odważna stylistyka podkreślająca przynależność do rodziny Jeepa. Avenger jest dostępny w czterech komfortowych opcjach wyposażenia – Avenger, Longitude, Altitude i Summit. Samochód już można zamawiać na polskim rynku, na którym jest on dostępny zarówno w wersji w pełni elektrycznej, jak również z silnikiem benzynowym.

Źródło: Jeep