Limitowany Jeep Avenger Winter Edition dostępny w sprzedaży

Limitowany Jeep Avenger Winter Edition dostępny w sprzedaży15.11.2023
Jeep Avenger Winter Edition to najnowsza edycja limitowana Jeepa Avengera, zapewniająca komfort w czasie długiej polskiej zimy.

Jesteś gotowy na zimę? Z najnowszą wersją limitowaną Jeepa Avengera Winter Edition nie straszny Ci nawet największy śnieg! Seria specjalna najmłodszego B-SUV-a legendarnej amerykańskiej marki bazuje na wersjach Longitude i Altitude, wyposażonych w cieszący się dużą popularnością turbodoładowany silnik benzynowy 1.2 GSE T3 o mocy 100 KM i momencie obrotowym wynoszącym aż 205 Nm. Razem z bogatym wyposażeniem obu wersji przyszły właściciel otrzyma w cenie auta zimowe opony, przydatne w czasie pluchy przednie i tylne maty podłogowe, ogrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek i niezwykle doceniane w mroźne dni – podgrzewane przednie fotele.

Ponadto obie wersje Longitude i Altitude zawierają w standardzie aż 19 systemów bezpieczeństwa, w tym aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC i niezawodną na oblodzonej nawierzchni kontrolę trakcji w całym zakresie prędkości. System zarządzania trakcją Selec-Terrain oferuje sześć trybów jazdy, w tym „Snow”, ułatwiający jazdę po nieodśnieżonej drodze.

Jasne reflektory przednie wykonane w technologii LED zapewnią widoczność i bycie widzianym w ciemne, zimowe dni. Dla komfortu podróżujących obie wersje zapewniają łączność ze światem i rozrywkę pokładową za pomocą systemu multimedialnego Uconnect 10.1 z 10,1-calowym ekranem dotykowym i technologią Bluetooth, łączącego się bezprzewodowo z aplikacjami Android Auto i Apple Car Play.

Jeep Avenger Winter Edition

Avenger to najnowszy model Jeepa, który przebojem wjechał na polski rynek w marcu 2023 r. i w ciągu ośmiu miesięcy wspiął się na drugie miejsce w rankingu sprzedaży marki nad Wisłą. Biorąc pod uwagę obecną dynamikę wzrostu pierwszych rejestracji, ten miejski SUV ma szansę do końca roku stać się najbardziej popularnym modelem marki Jeep pod względem sprzedaży w Polsce. Ogólnie na wszystkich rynkach, na których jest oferowany Avenger, od chwili swojej premiery na Salonie Samochodowym w Paryżu w ubiegłym roku, klienci złożyli już ponad 40.000 zamówień na Europejski Samochód Roku 2023.

Jeep Avenger to pierwszy Jeep produkowany w Polsce, pierwszy w pełni elektryczny model marki, a także pierwszy i dotychczas jedyny Jeep nagrodzony najważniejszym tytułem w świecie europejskiej motoryzacji, czyli „Samochodu Roku 2023” – „The Car of The Year 2023”. Jeep Avenger to prawdziwy łowca wyróżnień – łącznie ten najmłodszy i najmniejszy model z rodziny legendarnych amerykańskich SUV-ów zdobył ich już aż 11!

W parze z tytułami idzie rosnąca popularność segmentu miejskich SUV-ów oraz korzyści w zakresie wyglądu zewnętrznego ze słynnym, siedmioszczelinowym grillem na masce, przestrzeni w kabinie i właściwości jezdnych łączących komfort codziennych dojazdów do pracy z wygodą rodzinnych podroży w stylu Jeepa.

Źródło: Jeep