Jeep Patriot gotowy do sprzedaży

Jeep Patriot gotowy do sprzedaży13.06.2007
Samochód wejdzie do sprzedaży już w lipcu, a jego ceny na rynku brytyjskim będą rozpoczynały się od 15 995 funtów. Patriot będzie dostępny w dwóch wersjach wyposażeniowych - Patriot Sport i Patriot Limited ...

Samochód wejdzie do sprzedaży już w lipcu, a jego ceny na rynku brytyjskim będą rozpoczynały się od 15 995 funtów. Patriot będzie dostępny w dwóch wersjach wyposażeniowych - Patriot Sport i Patriot Limited.

Jeep Patriot gotowy do sprzedaży 1 Do napędu posłuży znany z Volkswagena silnik Diesla o pojemności 2.0 litrów i mocy 140KM, który będzie współpracował z 6-biegową przekładnią manualną. W ofercie dostępna będzie również mocna, 168 konna jednostka benzynowa o pojemności 2.4 litra. W przypadku silnika benzynowego za przeniesienie napędu odpowiedzialna będzie 5-biegowa skrzynia ręczna lub przekładnia typu CVT.

W zakresu bezpieczeństwa samochód wyposażony będzie w boczne kurtyny powietrzne oraz nowy system napędu czterech kół, który automatycznie rozdziela napęd pomiędzy przednią, a tylną oś.

W opcji dostępny będzie stały system napędu wszystkich kół z reduktorem, zawieszenie ze zwiększonym prześwitem oraz system ułatwiający zjazd ze stromego wzniesienia.

Źródło: What Car?, Informacja Moto Target