Pakiet Startech do Jeep Patriot

Pakiet Startech do Jeep Patriot10.06.2008
Od czerwca brytyjscy klienci mogą zamawiać do kompaktowego SUV-a Patriot atrakcyjny pakiet stylistyczny opracowany przez znanego tunera Chryslera - firmę Startech. Z zewnątrz odmieniony Patriot błyszczy ogromnymi, aluminiowymi obręczami...

...kół Monostar IV w rozmiarze 19, bądź nawet 20 cali, oraz zmienioną osłoną chłodnicy z chromowanymi akcentami.

Pakiet Startech do Jeep Patriot 1 Po otwarciu drzwi progi rozświetlają się delikatną niebieską poświatą. Dość ponurą stylistykę kokpitu znacznie ożywiły aluminiowe panele wykończeniowe. Na życzenie niemiecki tuner pokryje szlachetną skórą boczki drzwi, lewarek dźwigni zmiany biegów, a maskownice głośników zaopatrzy w chromowane pierścienie. Wszystko to za 1199 funtów.

Tym, którzy pragna wykrzesać więcej mocy z dwulitrowego, 140-konnego diesla TDI polecamy moduł Startech Xtra Performance za 999 funtów. Po jego zamontowaniu zmienia się charakterystyka pracy silnika na niższych obrotach, a jego moc wzrasta do 180 KM.

Zdecydowanie najdroższym elementem pakietu Startech są wspomniane wcześniej ogromne koła z oponami Yokohama. Ale czy jest to nieodzowny element w tego typu aucie?

Źródło: Startech, informacja Moto Target