Jeśli używany SUV, to tylko Jeep Wrangler

Jeśli używany SUV, to tylko Jeep Wrangler25.11.2008
Poczesne miejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartość odsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy Kelley Blue Book kbb.com zajął Jeep Wrangler - jako lider tego rynku w segmencie SUV.

„Sześćdziesiąt osiem lat temu to właśnie Wrangler dał początek kategorii pojazdów typu SUV” – powiedziała Deborah Meyer, wiceprezes i szef marketingu Chrysler LLC – „Także i dzisiaj Wrangler pozostaje ikoną w tym jakże licznym segmencie, wyróżniając się specyficzną konstrukcją i dając nieograniczoną możliwość jazdy „gdzie oczy poniosą, by robić to na co ma się ochotę.”

Dwudrzwiowy Jeep Wrangler pozostaje wierny swojej spuściźnie jako jedyna w swym rodzaju ‘maszyna-symbol radości i swobody’ oraz jest jedynym pojazdem typu cabrio z napędem 4x4 oferującym opcję różnych konfiguracji dachu i okien. Jeep Wrangler zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem nabywców i należy od dawna do bestsellerów wśród klientów swej marki. Jeep Wrangler Unlimited to jedyny na rynku czterodrzwiowy SUV typu cabrio mogący wygodnie pomieścić pięć osób. Jest chętnie kupowany przez tych użytkowników, którzy zawsze chcieli jeździć Wrangler’em – lecz poszukiwali większej pojemności i uniwersalności.

„W niezmiernie konkurencyjnym świecie pojazdów typu SUV, Jeep Wrangler wyróżnia się unikalnym połączeniem funkcjonalności konstrukcyjnej ze zdolnością docierania po prostu wszędzie, nie mówiąc już o długoletniej historii” – stwierdził Jack R. Nerad, dyrektor wydawniczy oraz główny analityk rynkowy Kelley Blue Book i portalu kbb.com. – „Dla wielu użytkowników, Jeep jest po prostu niezastąpiony i to także dlatego Jeep Wrangler wygrywa konkurencję Best Resale Value Award w kategorii SUV.”

Przyznawana przez Kelley Blue Book nagroda Best Resale Value Award jest wyrazem uznania dla producenta pojazdów zachowujących najkorzystniejszą proporcję swej wartości do oryginalnej ceny zakupu po pięcioletnim okresie eksploatacji.

Źródło: Jeep