Nowe wnętrze starego Wranglera

Nowe wnętrze starego Wranglera23.08.2010
Jeep postanowił nieco odświeżyć Wranglera. Modele 2011 otrzymały zupełnie nowe, bardziej aktualne wnętrza. Wrangler to jedna z bardziej konserwatywnych konstrukcji na rynku. Podstawowe założenia tego pojazdu nie zmieniły się od lat ...

...i nie powinny się zmienić w przyszłości. Jeep doskonale to rozumie, dlatego każdy kolejny facelifting jest jedynie delikatną ewolucją dobrze znanego stylu.

Nowe wnętrze starego Wranglera 1 Z zewnątrz praktycznie nic się nie zmieniło. Jeep wspomina jedynie o większych tylnych oknach które mają pomóc w parkowaniu i manewrach w terenie. Dodatkowo odmiana Sahara otrzymała nadwozie hard-top, dla osób które widzą w Jeepie nie tylko kompana na bezdroża, ale również samochód reprezentacyjny. Pozostałe wersje otrzymały odświeżoną paletę kolorów.

Więcej zmian wprowadzono w środku. Cała koncepcja wydaje się teraz o wiele bardziej dojrzała i elegancka, nadal jednak prosta i funkcjonalna. We wnętrzu pojawiło się kilka nowych schowków i wielofunkcyjna kierownica, która pozwala kierowcy na sterowanie multimediami bez odrywania rąk. Całość uzupełniają przebudowane podłokietniki, posegregowana konsola centralna i podgrzewane lusterka. We wnętrzu pojawiło się też nowe złącze USB i Bluetooth. Cała kabina została też lepiej wygłuszona, co zapewne ucieszy nabywców hard-topa.

Nowe Wranglery już weszły do produkcji, tak więc niebawem pojawią się w salonach.

Źródło: foto: Jeep, informacja: Moto Target