Nowe modele Jeepa z okaz 70-lecia istnienia marki

Nowe modele Jeepa z okaz 70-lecia istnienia marki21.02.2011
W 2011 roku Jeep obchodzi siedemdziesiątą rocznicę powstania marki, Z tej okazji powstała cała seria specjalnych edycji już znanych modeli o wspólnej nazwie "70th Anniversary Edition". Najnowsi członkowie tej rodziny to modele ...

...Wrangler, Wrangler Unlimited i Compass.

Nowe modele Jeepa z okaz 70-lecia istnienia marki 1 Modele Jeepa w edycji „70th Anniversary” pojawią się w europejskich salonach sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku i będą dostępne w specjalnym kolorze lakieru nadwozia o nazwie Bronze Star, a także w wariancie srebrnym i czarnym.

Edycja specjalna Jeepa Wranglera i Jeepa Wranglera Unlimited bazuje na wersji Sahara i została zaopatrzona w specjalne plakietki, aluminiowe nakładki na progi drzwiowe marki Mopar, specjalne, 18-calowe felgi z lekkich stopów, fotele z obiciami w kolorze ciemnooliwkowym ze wstawkami z perforowanej skóry i przeszyciami w kolorze kasztanowym (podobną tapicerkę zastosowano także na innych elementach wyposażenia kabiny) i kierownicę obitą skórą.

Nowe modele Jeepa z okaz 70-lecia istnienia marki 2 Jeep Compass w urodzinowej edycji bazuje na wariancie Jeep Compass Limited i wyróżnia się specjalnymi plakietkami, 18-calowymi felgami z lekkich stopów, szarymi obiciami ze wstawkami z perforowanej skóry i kasztanowymi szwami. W ofercie wyposażeniowej znajdzie się także specjalne centrum multimedialne z nawigacją.

Źródło: Jeep, opracowanie: BM