Lexus głównym sponsorem 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji

Lexus głównym sponsorem 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji10.08.2017
Patronat nad jednym z najważniejszych w świecie festiwali filmowych to kolejny wyraz zaangażowania Lexusa w sztukę filmową. Gwiazdy i gości Festiwalu wozić będzie flota 40 hybrydowych Lexusów.

Zorganizowany przez La Biennale di Venezia festiwal odbędzie się na Lido di Venezia w dniach od 30 sierpnia do 9 września. W pawilonie Lexus Lounge będą prezentowane dwa najnowsze flagowe modele Lexusa: coupe LC i limuzyna LS, a Annette Bening, Przewodnicząca Jury, przybędzie na czerwony dywan nowym hybrydowym Lexusem LS 500h.

W tym roku Lexus po raz pierwszy będzie głównym sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który odbędzie się na Lido di Venezia w dniach od 30 sierpnia do 9 września. Partnerstwo z jednym z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych to kolejny wyraz zaangażowania Lexusa w sztukę filmową, którego przykładem może być program Lexus Short Films czy niedawna współpraca przy nowym filmie SF Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Centralnym punktem obecności marki na Festiwalu w Wenecji będzie pawilon Lexus Lounge na Biennale Terrace, gdzie prezentowane będą dwa flagowe modele firmy – coupe Lexus LC i limuzyna Lexus LS. Oprócz tego, osobistości i goście Festiwalu podróżować będą flotą 40 hybrydowych samochodów Lexusa.

Lexus

Przewodnicząca Jury, aktorka Annette Bening, przybędzie na festiwal najnowszym hybrydowym Lexusem LS 500h.

„Jesteśmy dumni z udziału w tak prestiżowym wydarzeniu, przez jedenaście dni skupiającym uwagę całego świata” – mówi Luigi Lucà, dyrektor Lexus Italy – „Mamy ze światem filmowym wiele wspólnych wartości. Podobnie jak aktorzy i reżyserzy, chcemy codziennie doskonalić swą sztukę, starając się za pomocą stylu, elegancji i przywiązania do szczegółów przekazać wyjątkowe emocje i tworzyć niepowtarzalne przeżycia”.

Źródło: Lexus