Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Lexus UX

Ceny nowych modeli

Ostatnie 12 wiadomości związane z Lexus UX:

Lexus oficjalnym samochodem festiwalu filmowego w Wenecji

Lexus oficjalnym samochodem festiwalu filmowego w Wenecji Do oficjalnej floty Biennale Cinema 2019 należy Lexus UX Hybrid, pierwszy hybrydowy kompaktowy SUV w klasie premium. Już po raz trzeci z rzędu Lexus został sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji - La Biennale di Venezia.

Lexus UX z najwyższymi wynikami w testach zderzeniowych

Lexus UX z najwyższymi wynikami w testach zderzeniowych Amerykański ośrodek badawczy Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) sprawdził poziom bezpieczeństwa nowego Lexusa UX.

Lexus UX 250h - napęd hybrydowy czwartej generacji

Lexus UX 250h - napęd hybrydowy czwartej generacji Samoładująca się hybryda Lexusa to inteligentne połączenie napędu benzynowego z elektrycznym, które sełnia normę EURO 6d - z najniższym poziomem emisji CO2 w klasie, niemal zerową emisją NOX i cząstek stałych.

Nowy crossover Lexus UX w przedsprzedaży

Nowy crossover Lexus UX w przedsprzedaży Od 1 października Lexus rozpoczyna oficjalną przedsprzedaż fantastycznego kompaktowego crossovera Lexus UX. Ceny modelu w specjalnej ofercie przedsprzedażowej rozpoczynają się od 139 900 zł.

Światowa premiera Lexusa UX w Genewie

Lexus-UX-Genewa-2018 10Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie debiutuje Lexus UX - pierwszy kompaktowy crossover Lexusa. Jest to pierwszy model marki zbudowany na platformie GA-C. Samochód będzie dostępny z napędem hybrydowym czwartej generacji oraz z ...

Pierwsze oficjalne zdjęcie i wideo Lexusa UX

Pierwsze oficjalne zdjęcie i wideo Lexusa UX Lexus opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie oraz wideo długo wyczekiwanego Lexusa UX, kompaktowego miejskiego crossovera klasy premium. Światowa premiera modelu odbędzie się na targach motoryzacyjnych w Genewie 6 marca.

Pozostałe artykuły ...