Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.68

Lexus GS

Lexus GS 430 '2005Lexus GS 430 '2005Lexus GS 430 '2005Lexus GS 430 '2005

Lexus GS jest modelem mieszczącym się między kompaktowym IS, a luksusowym LS. Ta średniej klasy limuzyna wyróżnia się bardzo efektownym, zaprojektowanym przez Giorgio Giugiaro nadwoziem. Samochód ten jest doskonałym połączeniem wysokiego komfortu podróżowania z zacięciem sportowym. Czterodrzwiowy, sportowy sedan pojawił się na rynku po raz pierwszy w 1991 roku, jako konkurencja dla takich modeli, jak BMW serii 5 i Mercedesa klasy E.

Od 2006 roku na rynku znajduje się trzecia już generacja GS, zaprojektowana zgodnie z najnowszą filozofią Lexusa – L-Finesse, charakteryzująca się bardziej muskularnym nadwoziem, o linii dachu spływającej nieprzerwanie od części środkowej ku tyłowi. Od 2007 roku GS dostępny jest także jako auto hybrydowe.

Lexus GS - Fotogalerie

Ostatnie 20 wiadomości związane z Lexus GS:

Lexus odświeża model GS F

Lexus odświeża model GS F Japończycy odświeżają Lexusa GS F. Sportowa limuzyna z 5-litrową V-ósemką pod maską doczekała się delikatnych zmian stylistycznych na zewnątrz i w środku, a także ulepszeń dotyczących układu jezdnego.

Jubileuszowe Lexusy RC F i GS F

Lexus-RC-F 7Z okazji dziesięciolecia wyczynowej serii F Lexus przygotował specjalne wersje modeli RC F i GS F 10th Anniversary Edition, przyciągające wzrok naprawdę imponującym wyglądem. Samochody wyróżniają się niecodzienną dla serii F kolorystyką, ...

Lexus GS 300h taksówką roku w Niemczech

Lexus GS 300h taksówką roku w Niemczech Hybrydowa limuzyna Lexus GS już po raz drugi została uhonorowana tytułem "Taxi des Jahres 2017" w plebiscycie niemieckiego branżowego magazynu "taxi heute".

Wyjątkowy Lexus GS F i RC F na targach tuningowych SEMA

sema lexus lc 3Na odbywających się w Las Vegas targach SEMA (Specialty Equipment Market Association), prezentujących ofertę rynku wyposażenia dodatkowego i modyfikacji samochodów, uwagę odwiedzających przyciągały imponujące sportowym charakterem Lexusy, ...

Nowy silnik dla Lexusów RX, NX i GS?

Lexus-NX 1Jak podaje portal Lexus Enthusiast, japoński producent samochodów luksusowych zarejestrował w Australii znak towarowy Lexus RX 300 (jest on już zarejestrowany w Europie). Może to świadczyć o planowanym wprowadzeniu nowej wersji silnikowej ...

Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy

Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace - pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii -Luksus i sport- zwyciężył Lexus GS F.

Pozostałe artykuły ...