Lexus UX na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji

Lexus UX na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji11.09.2019
Hybrydowy Lexus UX 250h w czerwonym kolorze oficjalnie rozpoczął tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji - La Biennale di Venezia.

Nowy Lexus UX 250h, jedyny samochód hybrydowy w segmencie kompaktowych crossoverów premium, był głównym modelem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji – La Biennale di Venezia. Czerwony luksusowy crossover należał do floty 35 Lexusów, którymi przewożeni byli aktorzy, reżyserzy i inne znane postaci kina na oficjalne pokazy 76. edycji Festiwalu. Z samochodów Lexusa na czerwony dywan wysiedli m.in. Brad Pitt, Scarlett Johansson, Jude Law, John Malkovich, Adam Driver, Penelope Cruz, Laura Dern, Mel B, Juliette Binoche, Stacy Martin i Catherine Deneuve. Tegoroczny Festiwal w Wenecji trwał od 28 sierpnia do 7 września.

Lexus UX
Lexus UX

Brad Pitt, gwiazda filmu „Ad Astra” i jeden z najważniejszych gości Festiwalu, przyjechał na festiwalowe pokazy Lexusem UX 250h. Wszystkie 35 samochodów z oficjalnej floty to auta z samoładującym się napędem hybrydowym. Flota składała się m.in. z flagowej limuzyny Lexus LS, Lexusa ES Hybrid i SUV-a Lexus RX.

Lexus UX
Lexus UX

Zgodnie z dewizą Lexusa „Experience Amazing”, samochody marki to auta, które zamieniają funkcjonalność w emocje, osiągi w innowacje, a technologię w pasję. Precyzja produkcji, maksymalna koncentracja na szczegółach, wyjątkowa jakość i doskonałe połączenie mistrzostwa tradycyjnego rzemiosła z innowacyjnymi technologiami to cechy, które łączą markę Lexus z najlepszymi produkcjami filmowymi, zaprezentowanymi podczas Festiwalu w Wenecji.

Źródło: Lexus