Odświeżony Lexus UX 250H debiutuje w salonach

Odświeżony Lexus UX 250H debiutuje w salonach12.09.2021
Zmiany stylistyczne wewnątrz i na zewnątrz podkreślają wyrafinowanie miejskiego crossovera UX. Model można już zamawiać w europejskiej sieci dealerskiej.

Najlepiej sprzedający się Lexus w Europie, model UX, debiutuje w salonach po zmianach stylistycznych, które sprawiają, że miejski crossover robi jeszcze lepsze wrażenie. Odświeżony Lexus UX otrzymał nowe kolory nadwozia, lakierowane wykończenia błotników, a także efektowne skórzane tapicerki.

Zmiany stylistyczne dotyczą wersji hybrydowej UX 250h oraz oferowanej w Polsce wersji Lexus UX 200, czyli z dwulitrowym silnikiem benzynowym.

Zaprojektowany jako miejski crossover, Lexus UX jest najlepiej sprzedającym się modelem Lexusa w Europie. Od premiery w 2019 roku do klientów trafiło już ponad 50 tysięcy egzemplarzy tego auta.

LexusLexus UX 200, 250h i F SPORT

Elegancki i wyrafinowany

W gamie dostępnych kolorów zadebiutował nowy lakier Sonic Gray, który podkreśla atletyczne linie i eleganckie krzywizny, charakteryzujące odważną stylistykę modelu. Lakier ten jest dostępny we wszystkich wersjach wyposażenia.

UX z roku modelowego 2022 w wersjach F SPORT EDITION, F SPORT oraz Omotenashi ma też aerodynamiczne wykończenia błotników w kolorze nadwozia, które miejskiemu crossoverowi nadają bardziej elegancki i wyrafinowany wygląd. Bez względu na to, czy auto stoi, czy się porusza, wygląda bardziej dynamicznie.

Lexus

Efektowne nowe tapicerki

Starannie wykonana kabina w modelu UX jest odzwierciedleniem kunsztu mistrzów rzemiosła Takumi. Ich rękę widać w nowych fotelach ze skóry Tahara w kolorze białego jesionu (White Ash) oraz czarnym (Black) z eleganckimi brązowymi przeszyciami, które nadają wersji F IMPRESSION wyższy poziom luksusu.

Źródło: Lexus