Lexus LBX Original Edition w ofercie specjalnej

Lexus LBX Original Edition w ofercie specjalnej19.07.2023
Lexus LBX Original Edition prezentuje pełnię możliwości nowego crossovera i trafia na polski rynek w limitowanej do 200 sztuk liczbie egzemplarzy.

Lexus LBX to przełomowy model dla marki ze względu na nowy napęd hybrydowy z silnikiem 1.5 l o mocy 136 KM, zupełnie nowe podejście do koncepcji wyposażenia wnętrza, a także technologie, których w aucie tego segmentu jeszcze nie było. Z okazji rynkowej premiery nowego auta Lexus przygotował wersję specjalną Original Edition.

Będzie ona dostępna wyłącznie w Europie, a 200 sztuk trafi na polski rynek. Co ważne, klienci, którzy zdecydują się na zakup tej wersji, otrzymają auto najwcześniej, bo już w pierwszym kwartale 2024 roku i będą w grupie pierwszych właścicieli modelu LBX w Polsce.

Lexus LBX Original Edition

LBX Original Edition z gamy nowego crossovera Lexusa wyróżnia się z zewnątrz specjalnym ciemnymi, matowymi, 18-calowymi felgami, dodatkowymi listwami zderzaków, napisem „Original Edition” na tylnej klapie. Auto dostępne jest w czarnym lakierze lub w trzech dwukolorowych wariantach – Sonic Chrome, Sonic Copper oraz Dark Blue, które połączono z czarnym kontrastującym dachem. W środku uwagę zwraca tapicerka Ultrasuede połączona ze skórą naturalną oraz grafitowymi przeszyciami.

Wyposażenie Lexusa LBX Original Edition jest kompletne i zawiera elementy, których do tej pory w aucie tego segmentu nie było. Standardem w tej odmianie jest m.in. system kamer panoramicznych z widokiem 360 stopni dookoła samochodu, adaptacyjne reflektory Full LED L-Shape (AHS), LED-owe światła przeciwmgielne, funkcja doświetlania zakrętów, asystent wyprzedzania na drogach szybkiego ruchu (LCA), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA) czy kolorowy wyświetlacz HUD na przedniej szybie i haptyczne przyciski na kole kierownicy.

Lexus LBX Original Edition

LBX Original Edition ma też system multimedialny Lexus Link Connect z 9,8-calowym wyświetlaczem, nawigacją w chmurze, łącznością ze smartfonami przy pomocy Apple CarPlay® (bezprzewodowo) i Android Auto™ (przewodowo), a także asystentem głosowym Lexus Concierge, elektroniczne klamki, elektrycznie sterowaną tylną klapę oraz najnowszy pakiet systemów bezpieczeństwa Lexus Safety System + 3. Lexus LBX Original Edition w ofercie specjalnej

Do 31 sierpnia trwa specjalna oferta przedsprzedażowa, w której wersja Original Edition z napędem na przód objęta jest rabatem sięgającym 27 tys. zł. Kompletnie wyposażone auto kosztuje od 182 900 zł, a w ramach programu Lexus More można uzyskać dodatkowy rabat. Ponadto przy zakupie auta można dokupić koła zimowe lub inne akcesoria w specjalnych cenach.

Lexus LBX Original Edition

Lexus LBX Original Edition jest dostępny w Leasingu KINTO One. Miesięczna rata wynosi 1568 zł netto przy umowie zawartej na dwa lata, 10% opłaty wstępnej oraz z limitem przebiegu wynoszącym 15 tys. km rocznie.

Lexus przygotował też ofertę leasingu dla klientów indywidualnych. Miesięczna rata za Lexusa LBX Original Edition wynosi 1605 zł brutto w Leasingu Konsumenckim KINTO One przy dwuletniej umowie, 15-procentowej opłacie wstępnej i z limitem przebiegu wynoszącym 15 tys. km rocznie.

Źródło: Lexus