Duże zainteresowanie nowym Lexusem LM

Duże zainteresowanie nowym Lexusem LM10.10.2023
We wrześniu odbyły się w polskich salonach pokazy premierowe nowego Lexusa LM. W 19 salonach marki wyjątkowe auto obejrzały cztery tysiące osób. Do tej pory zamówiono 80 egzemplarzy Lexusa LM.

Od 6 do 21 września w salonach Lexusa w całej Polsce zorganizowano pierwsze pokazy statyczne nowego Lexusa LM. Podczas trwającej dwa tygodnie serii wyjątkowych wydarzeń aż cztery tysiące osób mogło z bliska poznać, który łączy komfort ekskluzywnej limuzyny z nadwoziem przestronnego vana.

Lexus LM

U dealerów Lexusa można było przyjrzeć się każdemu detalowi wnętrza zarówno w wersji z siedmioma miejscami, jak i w wariancie z czterema fotelami, której komfort jest porównywalny do podróżowania na pokładzie prywatnych odrzutowców.

Tę wersję Lexusa LM zamawiano najczęściej

Do tej pory zamówiono 80 egzemplarzy nietuzinkowego auta, a 60% rezerwacji złożyły duże firmy. 75% zamówień to LM w wariancie 7-miejscowym, a co czwarty klient decydował się na wersję z czterema miejscami, w której w drugim rzędzie zamontowano dwa bardzo komfortowe, wielofunkcyjne fotele, a standardem jest przegroda, która oddziela kabinę kierowcy od przestrzeni pasażerskiej, 48-calowy wyświetlacz w jakości HD, 23-głośnikowy system audio Mark Levinson 3D Surround Sound, a także zaawansowany układ Lexus Climate Concierge.

Lexus LM

Lexus LM na polskim rynku dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych – Sonic Quartz, Sonic Titanium, Sonic Agate oraz Antracite Black. Na czarny lakier zdecydowała się do tej pory połowa klientów. 72% do tej pory zamówionych aut będzie miało tapicerkę w kolorystyce Ammonite Sand, a 28% aut będzie miało czarne wnętrze.

Lexus LM

Jazdy testowe Lexusem LM

Lexusa LM napędza sprawdzona i niezawodna hybryda z 2,5-litrowym silnikiem i przekładnią e-CVT o łącznej mocy 250 KM/184 kW. Samochód ma inteligentny napęd na cztery koła E-FOUR, a w cyklu mieszanym zgodnym z normą WLTP zużywa średnio 7,4 l paliwa na 100 km. Standardem jest zawieszenie adaptacyjne o zmiennej charakterystyce tłumienia (AVS). Obecnie Lexusa LM można przetestować u dealerów marki w całej Polsce.

Lexus LM

Lexus LM w wersji 4-miejscowej kosztuje 729 900 zł, a wersję 7-miejscową wyceniono na 599 900 zł. Samochód można sfinansować w ramach Leasingu KINTO ONE. Przy umowie na dwa lata z limitem przebiegu wynoszącym 30 tys. km oraz z 10-procentową opłatą wstępną miesięczna rata za Lexusa LM w wersji 7-miejscowej wyniesie 6604 zł netto. Lexus LM w wariancie 4-miejscowym przy tych samych warunkach będzie kosztował 9091 zł netto miesięcznie.

Źródło: Lexus