Stylizowany Lexus LS 460 Fabulous

Stylizowany Lexus LS 460 Fabulous12.04.2007
Rzadko który nabywca Lexusa LS 460 decyduje się na poddanie luksusowej, reprezentacyjnej limuzyny tuningowi. Inaczej jest w Japonii i USA, gdzie istnieje spora grupa osób pragnących koniecznie wyróżniać się z tłumu ...

Rzadko który nabywca Lexusa LS 460 decyduje się na poddanie luksusowej, reprezentacyjnej limuzyny tuningowi. Inaczej jest w Japonii i USA, gdzie istnieje spora grupa osób pragnących koniecznie wyróżniać się z tłumu.

Stylizowany Lexus LS 460 Fabulous 1 Dla nich japoński tuner Fabulous przygotował pakiet stylizacyjny do Lexusa LS 460.

W skład kitu aerodynamicznego wchodzą przedni i tylny spoiler, nakładki na progi oraz imponujące 22-calowe aluminiowe obręcze kół. Spoczywają na nich opony o rozmiarze 245/30 R22 z przodu i 295/30 R22 na tylnej osi. Zniknęły fabryczne oznaczenia z logo marki. Zamiast nich na przednim grilu i masce znajdziemy logo japońskiego tunera. Pojawiło się więcej chromu, a szyby zyskały dodatkowe przyciemnienie. Całość wygląda jak auto czarnoskórego rapera, piłkarza bądź osoby która w krótkim czasie doszła do sporych pieniędzy niekoniecznie legalnymi źródłami. Cóż o gustach się nie dyskutuje.

Źródło: CarsScoops, Informacja Moto Target