Nowa stacja obsługi Lexusa w Krakowie

Nowa stacja obsługi Lexusa w Krakowie18.03.2009
Sieć stacji obsługi Lexusa w Polsce wzbogaciła się o pełnozakresową stację w Krakowie (dotychczas funkcjonował jedynie salon sprzedaży). W dniu 2 marca w Krakowie rozpoczął działalność nowy kompleksowy salon ...

...oraz stacja obsługi samochodów marki Lexus. Jest to najnowocześniejszy obiekt motoryzacyjny na terenie małopolski.

Salon wystawowy mieści wszystkie modele samochodów Lexus oferowane na polskim rynku i jest w obecnie największym obiektem marki Lexus w naszym kraju. Serwis przygotowany jest do wszelkiego rodzaju i typów obsług, prowadzi również naprawy blacharsko lakiernicze.

Do pełnej obsługi klientów stacja wyposażona jest również we własny assistance 24h, a w ramach programu VIP SERVICE załoga stacji jest do dyspozycji w każdej chwili. Pod całą stacją znajduje się garaż podziemny mieszczący 38 samochodów.Obiekt spełnia wysokie wymagania stawiane autoryzowanym stacjom przez producenta samochodów Lexus.

Sieć salonów i stacji obsługi w Polsce to obecnie 5 stacji oferujących zarówno sprzedaż samochodów, serwis i sprzedaż części zamiennych – w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Poznaniu i Krakowie oraz jeden salon sprzedaży – w Szczecinie, który pod koniec 2009 także będzie oferował pełnozakresowa obsługę. Jeszcze wiosną tego roku rozpoczną działalność dwie zupełnie nowe stacje Lexusa: Warszawa–Puławska oraz Lexus–Wrocław.

Źródło: MotoTarget